Reklamy SEM

Květen 2010

Revoluce fanoušků: Změna!

22. května 2010 v 12:40 | ->*Mrs.*M@rk€tk@*<- |  Články a rozhovory
Když jsem poprvé uviděla Tokio Secrets, tak jsem očekávala, že tu lidé budou zveřejňovat věci o sexu s kapelou. Místo toho je tu asi 85% negativních věcí. Změnili je/ lžou, že Georg nemá přítelkyni / jsem tím unuděna / nenávidím fanoušky / Tom hraje na kytaru hrozně / Tom je debil / Bill nemůže být gay / nezaslouží si vyhrát žádnou cenu*...*

Co je na tom to nejhorší? Že tohle všechno je od lidí, kteří údajně Tokio Hotel podporují. Fanoušci mají kapelu podporovat. A když vyšlo Humanoid, tak jsem se začali hroutit a rozpadat. Vydali experimentální album, že je polovina fanoušků přestala mít rádo a opustila je. Polovina z nás se ke kapele otočila zády a pak jsou tu ti, kteří tu mezi sebou nezačali bojovat kvůli takovým hloupým věcem, jestli Adam Lambert kopíruje Billa. KOHO TO ZAJÍMÁ? Tokio Hotel mají v kateriéře právě teď  těžký čas a s čím my ztrácíme energii? Dokážete si představit, kolik by bylo lepších věcí, kdybychom využili polovinu energie pro něco pozitivního? Jediné co děláme je to, že si stěžujeme na všechno, co Tokio Hotel udělají, říkáme, co se nám nelíbí, než abychom se soustředili na to, co máme rádi. Pak je drzost ptát se, proč klesají prodeje, koncerty nejsou vyprodané, atd.

Necháváme kapelu samotnou v době, kdy nás nejvíce potřebují. Všichni bychom se měli stydět.

Pokud tuhle kapelu skutečně milujeme tolik, jak říkáme, měli  bychom udělat něco, abychom to změnili. V první řadě je to negativita. Nic dobrého s tím nepříchází, s tím můžeme všichni souhlasit. Zkusme to: místo říkání negativních věcí o kapele řekněme něco pozitivního. I když jsou to malé věci jako boty.  Místo "nesnáším jeho boty" řekněte "líbí se mi jeho triko". Jestli to dovedeme, pak můžeme změnit, místo"nezaslouží si tuhle cenu", řekneme "zaslouží si tuhle cenu". Jestli si myslíme, že si něco nezaslouží, tak je v tuhle chvíli přestaneme podporovat a když je přestaneme podporovat dokonce pro jednu malou cenu, uvědomíme se, jak je snadné zlenivět, aniž by to převrátilo kapelu, potom to budeme chtít všichni udělat. A pokud všichni zlenivíme, kdo tady zbude na podporu a propagaci kapely? Nikdo. Prodeje klesnou, koncerty nebudou vyprodané a svět začne ztrácet zájem o čtyři milé kluky z malého města v Německu, kteří tvrdě pracovali, aby se dostali tam, kde teď jsou.

Takže tohle všechno je o fan akcích, ukázat jim, jak moc je miluje, že? Proč přímo nezačít s touto fan akcí teď a tady? Než abyste mi spíše řekli, abych držela hudbu a vypadla, tak to pošlete dál.

To byste se divili, kolik můžeme změnit trochu optimismu.

Kdo je se mnou?