Reklamy SEM

Únor 2010

Senremo festival

17. února 2010 v 14:13 | ->*Mrs.*M@rk€tk@*<- |  News


Podle italského newsletteru by měli Tokio Hotel na Sanremo festivalu (19.2.) vystupovat se songem World Behind My Wall.

Twitter fan akce

17. února 2010 v 14:12 | ->*Mrs.*M@rk€tk@*<- |  News

Po #WorldBehindMyWall, který byl více jak 3 hodiny Twitter-Trending-Topics, přijde teď nový. 21.2. v 16.00 máte šanci udělat trendy topic na Twitteru s #HumanoidCityTourTH!

RU Bravo 08/2010

17. února 2010 v 14:12 | ->*Mrs.*M@rk€tk@*<-Galaxie - 15. - 28.2.2010

17. února 2010 v 14:11 | ->*Mrs.*M@rk€tk@*<-

Chi (IT) - 7. - 17.2. 2010

17. února 2010 v 14:10 | ->*Mrs.*M@rk€tk@*<-

Kerli o spolupráci s Tokio Hotel (formspring.me)

17. února 2010 v 14:09 | ->*Mrs.*M@rk€tk@*<- |  Články a rozhovory
Co se ti nejvíc líbilo na práci s Tokio Hotel na Strange?
Kerli: Ukázali mi 'páty element,' protože si mysleli, že jsem zněla jako ta cizí zpěvačka z tohoto filmu. To bylo dobré. Jsou to opravdu milí lidé. Bylo skvělé dělat něco společně. Plánovali jsme to dlouhou dobu.

Kdo napsal text k písni Strange? Byli to producenti TH nebo ty?
Kerli: Producenti TH a Desmond Child.

Ahoj Kerli, jsi vážně úžasná, máš takový krásný hlas. Ve songu Strange je tvůj a Billův hlas taková pěkná kombinace. Ráda bych věděla, jaké bylo pracovat s Billem z Tokio Hotel?
Kerli: Velmi cool. Bill je opravdu plachý, je velmi citlivý. Všichni jsou to milí lidé.

Kerli, přo sledování videí Tokio Hotel Bill se plachý nezdá. Myslíš si, že ten den byl prostě nervózní nebo ve stutečnosti je opravdu plachý člověk?
Kerli: Myslím, že u umělců je tu vždycky tahle dualita. Když stojíte před lidmi, stačí se nějakým způsobem dostat přes sebe a nemít špatný den. Když jste prostě doma, jste jako každý jiný člověk. Před nějakým časem jsem si to myslela o Obamovi. Pro nás je prezidentem Ameriky. Pro jeho manželku je to prostě frajer v boxerkách, který prdí a tak. Divné, že? Sláva nebo síla je naprosto divná. Je to prostě vnímání lidí. Není to skutečné.

Billův šílený vzhled na turné

17. února 2010 v 14:09 | ->*Mrs.*M@rk€tk@*<- |  Články a rozhovory


Bravo ti exkluzivně ukáže, jak bude Tokio-Hotel-frontman vypadat na pódiu!

Ještě pár dní, potom to konečně nastane: Tokio Hotel živě na pódiu! 22. února startuje v Lucembursku velké "Hamanoid" evropské turné. 26. února hrají Bill, Tom (oba 20), Gustav (21) a Georg (22) v Oberhausenu a 28. února v Hamburgu. Co teď už BRAVO ví: Bill bude na pódiu stát v odvážném, vesmírném oblečení - navržené módní značkou Dsquared2. Kromě toho chtějí kluci na pódium přinést šílený electro zvuk jejich posledního alba "Humanoid." Poprvé jsou slyšet syntetizátory TH show. Mega překvapení: Tom nebude hrát jenom na kytaru, ale bude se svým dvojčetem vystupovat s klavírem! Celkově má kapela 32 koncertů v 19. zemích. Šílené: Jedenáct náklaďáků poveze pódium a vybavení. Tým (50 spolupracovníků, mezi nimi 4 kuchaři) - a TH kluci pojedou se šesti busy - 17.000 km skrz Evropu.

Tokio Hotel (2006)

17. února 2010 v 14:08 | ->*Mrs.*M@rk€tk@*<- |  Celý band-foto

Tokio Hotel míří do Prahy! Máme pro Tebe lístky!

17. února 2010 v 14:07 | ->*Mrs.*M@rk€tk@*<- |  News
Po vydání třetího alba Humanoid vyrážejí Tokio Hotel na megatour po celé Evropě. Začínají 22. února a na pražský koncert se svou neuvěřitelnou show dorazí 15. března 2010. Od 18.00 hodin začne jejich koncert v Tesla Aréně.
Čeká Tě velkolepá a zcela nová jevištní show. Na vizuální stránce celého tour se podílel i sám lídr kapely, hlavní zpěvák a módní ikona Bill Kaulitz!

Pokud správně odpovíš na naší soutěžní otázku a budeš mít štěstí, vyhráváš 2 lístky a vyrážís na koncert!

Své odpovědi posílejte do 3.3.2010 do 12.00 hodin

Pokud jsi ještě nesoutěžil/a,

Snaha by tu byla... (recenze Humanoid)

17. února 2010 v 14:06 | ->*Mrs.*M@rk€tk@*<- |  Články a rozhovory
Když se zeptáte, kdo nesnáší Tokio Hotel, zvedne se prales rukou. Při opačném dotazu se ozve skupinový křik zapálených fanynek. Žádná kapela zkrátka nerozděluje posluchače na dva tábory jako tahle formace z Magdeburgu. Upřímně, nechápu to. Tokio Hotel nejsou nic k adorování ani k nenávidění.

6/10
Tokio Hotel - Humanoid
Vydáno: 5.10.2009
Celkový čas: 45:12
Skladby: Noise, Dark Side Of The Sun, Automatic, World Behind My Wall, Humanoid, Forever Now, Pain Of Love, Dogs Unleashed, Human Connect To Human, Hey You, Love And Death, Zoom Into Me
Vydavatel: UniversalPředešlé počiny určené pro naši zemi byly pěny v němčině, tedy mateřštině Tokio Hotel. Útok na dívčí srdce ale vedou i v angličtině, ve které nazpívali desku už před třemi lety. Po jejím poslechu jsem se oprávněně bála, jakou dřevorubeckou výslovnost na mě jungs vybalí. Ale vida! Našel se trpělivý profesor, který s Billem dopiloval fonetiku a připravil nás o jedno z možných rdění.

Faktem ale je, že u desky se rdít příliš nejde. To album není špatné! Písně jsou zručně udělané, texty mají pointu. Jasně, duševní pastva to úplně není, ale když je vám do dvaceti nebo lehce nad, jednoduchosti podlehnete. I měkčí styl hudby kapele více vyhovuje. Přece jenom to nejsou žádní Die Toten Hosen, aby do toho bušili na plné pecky. Na to prostě nemají a do téhle fáze musejí dospět - zatím pokusy o tvrdší sound vzbuzují úsměv. Jen příliš nechápu výběr matných, průměrných singlů, když placka nabízí věci, které by se rádiovým dramaturgům líbily určitě víc ("Noise", "Hey You").

Po poslechu by si kde kdo řekl, že ta deska nemá mnoho chyb. A je to teoreticky pravda. Jsou tam hity s chytlavými popěvky, modernější elektro zvuk, na který kapela přeladila. Splňují všechny předpoklady toho pokračovat ve své krasojízdě a omamovat další a další slečny. ALE! Nemůžu se vypořádat například s tím, že frontman není dostatečná osobnost. Má těžce zapamatovatelný hlas a přestože všechny písně zpívá z plných plic, výsledek je většinou prázdný. Jediná emoce, která na mě z celé té nahrávky řve jako splašená, je snaha. Snaha, která ale v některých písních vychází nadarmo, protože slibný potencioál songu zabije chladný Kaulitzův projev.

Problém nebo spíše nevýhoda Tokio Hotel je, že na svou stranu nikdy nenakloní potřebné masy lidí a hlavně jejich respekt a uznání. Navíc chlapci budou stárnout a s nimi i jejich fanynky, které časem objeví nějakou jinou německou kapelu, třeba Die Ärzte. Tam jsou sice tři oškliví chlapi, ale jejich hudba má aspoň kousek duše.

[14.02.2010] Měl smůlu! Asi to byl jeho poslední pracovní den...

17. února 2010 v 14:05 | ->*Mrs.*M@rk€tk@*<- |  Tom´s blog

Podívejte se na monitor v pozadí - někdo se tam dívá na nahé fotky a to v PŘIMÉM PŘENOSU! Není to ten nejlepší nápad... no ano, Gustav to osatně dělá vždycky na svém mobilu, zatímco my dáváme rozhovory. Správně - přesně proto vypadá často tak zamyšleně ;)[12.02.2010] SIIIICK!

17. února 2010 v 14:01 | ->*Mrs.*M@rk€tk@*<- |  Tom´s blog

Rocková pauza ..

17. února 2010 v 14:00 | ->*Mrs.*M@rk€tk@*<- |  Články a rozhovory

Jízda na skútru, potápění, opalování. Takhle nabírají Tokio Hotel dvojčata Bill a Tom sílu na jejich turné.

U těchto fotek můžete závidět. Zatímco v Německu je nedostatek posypové soli, Tokio Hotel kluci, Bill a Tom Kaulitzovi, odpočívají na Maledivách. Tady si 20letá dvojčata pronajala luxusní bungalov a užívají si sladký život včetně plavání, masáží a hojné relaxace u bazénu. A zatímco Tom stojí u Tokio Hotel ve stínu svého bratra, leží na pláži se svým vytrénovaným trupem, stylovými plavkami a bandanou. Nedá se přehlédnout, že Bill má na žebrech o něco méně kil. Takže na dovolené by měl nabrat trochu síly, protože brzo to bude zase stresující: 22. února začne jejich evropské turné.

M&G v Oberhausenu (charitativní akce obětem Haiti)

14. února 2010 v 16:39 | ->*Mrs.*M@rk€tk@*<- |  News

Na eBay si můžete koupit Meet & Greet s Tokio Hotel na koncertě v Oberhausenu. Výtěžek půjde na pomoc obětem v Haiti. Kdo dá více, získá setkání s kapelou. V nabídce je zatím 510 €. Tato akce končí 18.2.


Star magazín

14. února 2010 v 16:30 | ->*Mrs.*M@rk€tk@*<- |  News

V dalším čísle "Star - the hitmagazine" - v Německu vychází 26. února, bude rozhovor s Tokio Hotel. Na coveru je napsáno: "Bill dělá hardcore dietu."VASTA Charts

14. února 2010 v 16:19 | ->*Mrs.*M@rk€tk@*<- |  News
Hlasuj pro tvůj nejoblíbenější song z VASTA top 10.

Tokio Hotel - World Behind My Wall
Klid před bouří

13. února 2010 v 16:49 | ->*Mrs.*M@rk€tk@*<- |  Články a rozhovory

Maledivy. 22. února začíná velké evropské turné. Předtím nabírají na dovolené sílu Bill a Tom Kaulitzovi, 20, z Tokio Hotel. Za jejich hotelový pokoj dala dvojčata 3500 dolarů - za noc! Za to mají svůj vlastní bazén, chodí na jídla do gurmánské restaurace a jsou obsluhování soukromým majordomem. "Co druhý den se nechají masírovat ve wellness-centru," ví host. Největší luxus je pro Billa ale: vyspat se. "Jsem skutečný spáč," vypráví zpěvák - a vzpomíná si: "Když byla škola, vstával jsem v 5.30, to je přece teror!" Jako světová hvězda si teď žije výrazně uvolněněji. Očitý svědek také mluvil o "pozdních snídaních - tak okolo jedenácté hodiny." Ale: Jestli frontman Bill přitom skutečně něco přibere? Je hubenější jako nikdy! "Žádné obavy, nemám žádnou poruchu příjmu potravy," konější. "Miluju sladkosti - a všechno, co je zapečené se sýrem." Vedle jeho svalnatého bratra vypadá Bill chatrně. "Blbost!," zlobí se teenie oblíbenec. "Vždycky jsem byl tak hubený, jenom jsem dříve nosil širší kalhoty. Takže to tak nevypadalo."

Signatury #13

13. února 2010 v 16:49 | ->*Mrs.*M@rk€tk@*<- |  Blendy and Singatury
http://i156.photobucket.com/albums/t14/evule-gfx/Signatures/Tokio%20Hotel/150048098kopie.png?t=1266062289

http://i156.photobucket.com/albums/t14/evule-gfx/Signatures/Tokio%20Hotel/52004228kopie.png?t=1266062309


Umístění WBMW na Filipínách

13. února 2010 v 16:45 | ->*Mrs.*M@rk€tk@*<- |  News

World Behind My Wall je na 15. místě kanálu "V" na Filipínách.