Reklamy SEM

Zpráva od Billa – exkluzivně pro Teenmag

19. srpna 2008 v 20:14 | M@rketk@ |  Tokio hotel blogují
Bill getting MOBBED by fans at <i>TRL</i>

Ahoj lidi, tady je Bill.
Je to pěkně zaneprázdněné léto od našeho posledního pobytu tady v USA! Vystupovali jsme na hodně festivalech po celé Evropě, ale teď jsme zpátky v USA a první věc, kterou musím říct, je: Díky všem za podporu v těchto několika posledních dnech. Byli jsme nominováni na MTV VMAs a pro nás je to opravdu neuvěřitelné! Vy jste hlasovali a stalo se to, byli jsme úplně mimo - je to taaak vzrušující!
Ale pojďme se podívat na to, co se stalo zatím v Americe: Měli jsme skvělý začátek v New Yorku, kde jsme strávili většinu našeho prvního týdne na MTV "TRL, to bylo dost cool.
Potom jsem ve čtvrtek nakopli americké turné koncertem v New Jersey. Celý koncert byl skvělý a se všemi fanoušky si to skvěle užíváme.
Po New Jersey jsme nasedli to našeho tourbusu a jeli až do Montrealu v Kanadě, kde jsme vystupovali na festivalu a právě teď je čas se zase vrátit do USA!
Vlastně právě teď jsme na naší cestě do Clevelandu a celý zbytek turné budeme trávit ve Státech, takže nezapomeňte zkontrolovat naše koncertní termíny. Doufáme, že vás všechny uvidíme na jednom z našich koncertů!
Oh, ostatní tři kluci mi řekli, abych vám od nich vzkázal "Ahoj"! Opatrujte se a doufáme, že se brzy uvidíme!
Bill
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

nO MuSSiC...

... nO liFe

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama