Reklamy SEM

TH přichází do Houstonu

29. srpna 2008 v 18:54 | M@rketk@ |  Články a rozhovory
Německá kapela Tokio Hotel se stala mezinárodní teen senzací do značné míry díky hermafroditnímu, 18letému zpěvákovi Billu Kaulizovi, jehož image - složená z Joan Jett, Cher a hubené fotky emo modelky - z něho dělá lamače srdcí. Anglický debut kapely, Scream, byl vydán v květnu a kapela vystupovala na TRL.

Kaulitz a členové jeho Hotelu, včetně dvojčete Toma, jsou již v zámoří superstars. Kapela prodala v celé Evropě více než 5 milionu alb. Tokio Hotel jsou nominováni na Best New Artist a Best Pop Video příští měsíc v MTV Video Music Awards, což je jisté znamení o blížící se teen nadvládě. Kaulitz mluvil s Chronicle's Joey Guerra o těchto nominacích, Texasu a Jonas Brothers.

Jaké jsou tvoje dojmy z USA zatímco jste na americkém turné?
Bill:
Je to opravdu úžasný výlet. Hráli jsme pouze v New Yorku a L.A., ale cestovat do zemí a poznávat všude fanoušky je skutečně skvělé. Chicago je skvělé a Las Vegas je prostě ohromující.

Co očekáváš od Texasu? Buď upřímný.
Bill:
Nikdy předtím jsem tady nebyl, a jsem potěšen vidět další část Států. Pokud vím, tak Texas je zemí ropy, koní, kovbojů a velkého grilování.

Existují rozdíly mezi anglickými a evropskými fanoušky?
Bill:
Nemůžete určit nějaký rozdíl mezi zeměmi. Všichni fanoušci jsou opravdu individuálně různí. Ale to,co všichni sdílejí, je nadšení, ta energie, jak si užívají na našich koncertech. Milujeme to.

Jaké věci musíš mít u sebe, když cestujete?
Bill:
Mám u sebe 10 tašek a potřebuju všechno. To není vtip. A taky potřebuju mobil a notebook, abych zůstal v kontaktu s rodinou a přáteli.

Jaký příběh se skrývá za tvým osobitým stylem?
Bill:
Tom a já jsme vypadali do 6 let naprosto stejně, od té doby se to začalo individuálně rozvíjet. Všechno začalo na Halloween party, šel jsem tam za upíra. Líbilo se mi to a tak to z toho vzniklo.

Jak dlouho trvá, než se připravíš?
Bill:
Ne tak dlouho, jak si všichni myslí. Na vše - sprchu, čištění zubů, oblečení, - potřebuju tak 45 minut.

Tokio Hotel jsou dost srovnáváni s Jonas Brothers. Už jste slyšeli jejich nové CD?
Bill:
Ještě ne. Ale slyšeli jsme o nich hodně. Právě byli v Evropě. Jejich úspěch je opravdu šílený.

Příští měsíc jste nominování v MTV Video Music Awards v kategorii Best New Artist jako jediní kluci.
Bill:
Všechno, co mohu říct, jsme tak nadšeni, že jsme nominováni. Tohle všechno je něco, o čem jsme nikdy nesnili. Myslím tím, že jsme kapela z Německa a jsme dvakrát nominováni na MTV Video Music Awards. Myslím, že nemáme žádné šance, ale je to prostě úžasné.

Jakou nejvíce překvapující píseň by jsme našli v tvém iPodu?
Bill:
Mmmm - na mém iPodu mám jenom dobrou hudbu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

nO MuSSiC...

... nO liFe

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama