Reklamy SEM

Interview pro nz-online

22. srpna 2008 v 20:54 | M@rketk@ |  Články a rozhovory
Tady je výtah z toho 14 minutového rozhovru pro nz-online, je tam sepsáno to nejdůležitějí, co kluci řekli...
O sexu, drogách & Rock 'n' Rollu:
Typická "Rock 'n' Roll" část je silnější než v Evropě, protože se jedná o malé a "historické" kluby (stejně jako Fillmore), ve kterém hrají; život na cestě, někdy je velmi mizerné zákulisí arén…životní styl je někdy těžký, ale stojí to za to, protože je to jejich sen hrát takové turné.
Dny sexu & drog jsou podle Georga dávno pryč.
Drogy nikdy nehrály v historii kapely žádnou roli a teďka jenom někdy alkohol. Vzhledem k jejich rozvrhu, sex není předmětem amerického turné. Ani pro Toma, který tvrdí, že je těžší mít s někým intimní vztah než v Evropě, protože jejich harmonogram je teďka přísnější.
Přesto mají na tomto turné hodně legrace.
O tom, jak hodně vidí země, do kterých cestují:
Vzhledem k jejich harmonogramu je těžké si udělat čas na procházky. Už viděli hodně evropských zemí. Nejsou to typy lidí, kteří zájem o prohlídku muzea a dalších kulturních věcí. Kdykoliv, když mají volno, tak se snaží poznat město procházkou nebo sezením na slunci a pitím kávy.
O amerických fanoušcích:
Jsou ve šťastné pozici, že mohou poznat mnoho fanoušků v USA díky Meet&Greet, které je téměř denně. Při své první cestě do Ameriky byli pyšní na každého amerického fanouška, protože jim to připadalo neskutečné. A velmi je zajímalo, co jim fanoušci říkali.
O práci na novém albu:
Potřebují mít přestávku, jakmile skončí americké turné. Již začali pracovat na novém albu, ale až přijedou domů, zavřou se do studia - žádné rozhovory, TV pořady atd…. Musí být daleko z očí veřejnosti, aby se na svou práci soustředili. Existuje spousta nových věcí, které chtějí teďka vyzkoušet.
Nejvíce nápadů na nové songy jsou již v jejich hlavách. Podobně jako u Zimmer 483, většina songů pochází ze zážitků z turné, to je stále to, co je inspiruje nejvíce.
Bill říká, že potřebuje být pryč od publika&koncertů pro nahrávání nového alba, protože je to velmi silné. Je těžké pro něj pracovat na nových věcech, když stále vystupují každou noc se starými songy. To dělá psaní songů na turné trochu složitější.
Musí být někdy v klidu a vyčistit si hlavu, než může začít pracovat.
O sporech v kapele:
Navzájem se dobře znají, aby měli opravdové hádky. Bill říká, že v každém okamžiku přesně ví, co si například Georg myslí a cítí. A tak se lze hádkám snadno vyhnout. Když se jeden z nich začne hádat, je to za nějakým účelem. Vědí, jak se navzájem provokovat a někdy používají hádky na odlehčení situace.
O věcech v jejich kariéře:
Když se mluví o tématu, jestli všechno co se stalo, není příliš rychle, Bill říká, že je to vlastně jejich vina, protože nikdy neměli opravdovou přestávku. Všichni jsou závislí na úspěchu a vždycky chtějí víc a víc. Udělali a stále dělají spoustu chyb. Ale nelitují ani jedné z nich. Chyby k nim patří a dělají kapelu takovou, jaká je.
O dovolené v tomto roce:
V tomhle roce budou mít dva týdny volna, jako obvyklo ho budou trávit někde na slunci. S vydáním nového alba budou zase příští rok 300 dnů na turné (koncerty a propagace) - malý zbytek na zkoušky a ostatní projekty ve studiu. Kromě dvou týdnů dovolené je velmi těžké získat jeden den volna. Dvojčata chtěla mít na svoje narozeniny volno, ale kvůli jejich plnému harmonogramu to nebude možné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

nO MuSSiC...

... nO liFe

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama