Reklamy SEM

Srpen 2008

Sant Paul - 16.8.2008

18. srpna 2008 v 8:37 | M@rketk@

Chicago - 15.8.2008

18. srpna 2008 v 8:37 | M@rketk@ |  Celý band-foto


Graffiti-dívka sprejuje Tokio Hotel na všechno!

17. srpna 2008 v 10:23 | M@rketk@ |  Články a rozhovory
Je francouzskou velkou fanynkou Tokio Hotel a úplně celou Paříž zaplňuje obrázky čtyřech kluků!
Klack, klack, klack! Třepe Kim-Lan (21) svojí plechovku se sprejem, jako když barman mixuje koktejly. Potom sundá ze spreje plastové víčko a vyvíjí tlak na tlačítko. Zich! Na cihlovou zeď začne stříkat bílou barvu. Nejprve jde rozpoznat jen pár rysů: Čepice, dredy, možná obličej. Zisch! Z červené a bílé budou ústa. Z černé a hnědé oči. Dva dny potřebovala Kim-Lan, než bude její graffit hotový. Husté: Obrázek na zdi vypadá jako Tom (18) z Tokio Hotel! Je to jenom graffit, ale zdá se, jako by to Toma chytala a objímala! Jako by stál přímo před vámi. Před dvěma a půl roky se Kim-Lan spíše náhodou dozvěděla o hudbě Tokio Hotel - a okamžitě se do těchto čtyř kluků zamilovala. Dneska zaplňuje Kim-Lan celou Paříž graffiti Tokio Hotel. Cítila jsem záhadný styl, který mají Tokio Hotel", řekla. Tom je v kapele její absolutní oblíbenec. "Máme toho hodně společného", shledává. "Má rád graffiti a HipHop." Kluci už dokonce pár jejich obrázků viděli. "Když byli na koncertě v Paříži, tak jsem jich pár dala do jejich rukou. Kluci tím byli úplně ohromeni", bájí Kim-Lan. 20 plachovek potřebuje na to, aby byl graffit hotový. Také na ten Tomův spotřebovala hodně barev. "Plechovky jsou nehorázně drahé", řekla 21letá. "Proto nemůžu dělat tolik graffit, jak vlastně chci." Ale jak vlastně vznikají graffity od Kim Lan? Nejprve si doma na papír namaluje skicu - tak ví, jak by měl hotový obrázek jednou vypadat. Potom udělá bílým a černým sprejem obrysy na zeď. "To je nejtěžší krok", říká Kim-Lan. "Proporce musí souhlasit. Nejprve potom můžu vlastně začít s barvami." Vlastně je ve Francii zakázané, sprejovat graffiti na domy a vlaky. "Moje graffiti dělám většinou na opuštěné domy, to už jde", směje se Kim-Lan. 21letá absolvovala grafickou školu. "Škola byla dvě hodiny od mého domova, na předměstí Saint-Germain-en-Laye v Paříži. Každé ráno jsem musela vstávat v pět hodin. To bylo těžké". Studium na univerzitě přerušila a teď pracuje jako grafický designér. "Ale jsem ještě na začátku. Je těžké získat místo a vydělat peníze. Sním o tom, že si otevřu obchod s mou vlastní značkou oblečení!" Navrhla už také trička s motivy Tokio Hotel. "Bylo by skvělé, když by někdo z kluků nosil mnou navržené tričko", sní Kim-Lan. Možná ty trička vydrží déle, než graffit Toma: Protože stěna s graffitem byla zničena. Je to už jen vidět na internetu na youtube.com. (Video se jmenuje "Graffiti Tom Kaulitz by Kim-Lan")!


Rockují jako Tokio Hotel

17. srpna 2008 v 10:21 | M@rketk@ |  Články a rozhovory
Fanoušci vědí: Bill a Tom jsou jedineční! Přesto byli na jejich koncertu v Dortmundu překvapeni. Mezi publikem se totiž objevily dvě super fanynky, které se podobaly dvojčatům jako vejce vejci. Účes, styl a gesta měly Yvonne a Rina z Hessenu kompletně okopírované. "Už jsme dali za věci TH 1000 Euro, abychom vypadaly jako oni", prozradila Rina. Ostatním fanouškům se tak zalíbily, že obě taky dostávají vlastní poštu od fanoušků. Yvonne: "Samy se už cítíme jako malé hvězdy!"


Rosh 1 # 1060 (Izrael)(Other)

17. srpna 2008 v 10:19 | M@rketk@

Chicago (videa)

17. srpna 2008 v 10:18 | M@rketk@ |  Videa [Youtube, Dailymotion...]
Live every second
1000 Oceans


Cleveland (by meridian_star)

17. srpna 2008 v 10:12 | M@rketk@ |  News
79 fotek v dobré kvalitě z koncertu v Clevelandu (by meridian_star)

Black (Other)

17. srpna 2008 v 10:12 | M@rketk@

Nominace na "Video Of They Year" neproměněna

17. srpna 2008 v 10:11 | M@rketk@ |  News
Ano, Tokio Hotel se bohužel nedostali do nominace na "Video Of The Year" v MTV Video Music Awards 2008. Ale i tak jsou 2 nominace pro německu kapelu obrovským úspěchem.
Hlasujte pro kluky v kategorii "Best New Artist", hlasování je prý neomezené. "V kategorii "Best Pop Video" rozhoduje MTV porota.

My 46.diplomky za SONC

17. srpna 2008 v 10:09 | M@rketk@ |  Moje diplomy za...

Plííís

15. srpna 2008 v 13:36 | M@rketk@ |  Moje kecy
Kdo pro mě >>>ZDE<<< Hlásne a napíše mi do komentářů kolikátý to byl hlas tak mu udělám diplom...

Bleskovka 20

14. srpna 2008 v 9:27 | M@rketk@ |  Soutěže
  1. Ahojky
  2. Jak pak se máte dnes?
  3. Jak dloho by jste ještě brali mít prázdniny?
  4. Hlásněte pro mě pls >>>ZDE<<< a >>>ZDE<<< a ještě >>>ZDE<<<
  5. Kolikáté to byly hlásky???
  6. Díky moc všem....
  7. Pak si najděte rubriku moje kecy a článek s názvem PROSBA a tam mi do komentíků napíseje kolikáté to byly hlásky a já vám udělám diplom...
  8. Tak už budem asi končit co říkáte,
  9. Oki takže KONEC
  10. Kdo bude 1. tak zase pls vybere téma na diplomek....díky moc a ahojky

Bill - novější fakta

14. srpna 2008 v 9:02 | M@rketk@ |  Bill-foto
Jméno: Bill
Věk: 18
Znamení: Panna
Datum narození: 1.září 1989
Místo narození: Lipsko, Německo
První věc, kterou ráno udělám: Osprchuju se
Oblíbené jídlo: Těstoviny!
Web, který musíte navštívit:Nemám žádný určitý, ale mrkněte se na www.Tokiohotel-US.com ;-)
Oblíbená TV show v těchto dnech: Srubs.
O mých tetováních: Mám tři. První je na zadní straně krku a je to logo Tokio Hotel. Dalším je hvězda, kterou jsem navrhl a mám ji vytetovanou na spodní části břicha. Poslední mám na mém levém předloktí a je tam napsané "Freiheit 89". "Freiheit" je německé slovo a znamená to "svoboda". V podstatě mám toto tetování, protože svoboda byla v mém životě vždycky to nejdůležitější. Číslo 89 je tam proto, že je to rok mého narození. Tohle poslední tetování mám na své 18.narozeniny, tento věk je v Německu velmi speciální, protože v 18cti jste oficiálně dospělá osoba, takže si můžete dělat, co chcete…jste konečně volní!
Fastfood, který miluju: Pizza
Když se snažím jíst zdravě, vyberu si: Salát.
Moje dětská láska byla: Nena (německá zpěvačka)
Nedávno jsem byl překvapen: Našim vystoupením v New Jersey.
Cereálie v mé skříni jsou: Corn Flakes.
Ráj na zemi je: Opuštěný ostrov.
Na večeři rád dělám: Nudle s kečupem, smetanou & hořčicí.
Můj nejlepší kus oblečení: Mikina, kterou jsem si navrhl na naše evropské turné.
Když přijdou přátelé: Sledujeme DVD.
Než umřu, chci: Zahrát největší koncert vůbec!
Když jsem na turné, musím mít: Mých 10 kufrů!
Lidé by byli překvapeni, že jsem: Takový rodinný typ.
Pokud by mi dal zítra někdo milion dolarů: Jel bych na opravdu dlouhé prázdiny!

Tom - novější fakta

14. srpna 2008 v 9:02 | M@rketk@ |  Tom-foto
Jméno: Tom
Datum narození: 1.září 1989
Místo narození: Lipsko, Německo
První věc, kterou ráno udělám: Zeptám se sám sebe: Oh, co to je za hezkou holku vedle mě ;)
Oblíbené jídlo: Těstoviny, těstoviny & těstoviny!
Web, který musíte navštívit: Nemám žádný určitý, jsem na netu náhodně.
Oblíbená TV show v těchto dnech: Srubs - nejsrandovnější show vůbec!
O mých tetováních: Nemám žádný, to je věc Bill a Gustava!
Fastfood, který miluju: Pizza
Když se snažím jíst zdravě, vyberu si: Zajdu si na zeleninové sushi a nakrájené ovoce …meloun a ananas je taky úžasný!
Moje dětská láska byla: Dříve jsem se díval na Pobřežní hlídku a v očích jsem měl jenom Pamelu v jejich červených plavkách.
Nedávno jsem byl překvapen: Když Georg řekl: "Nemůžeme jet rovnou na letiště, musíme zastavit nejprve u hotelu, abych se osprchoval :-)"
Cereálie v mé skříni jsou: Cornpops!
Ráj na zemi je: Den volna.
Na večeři rád dělám: Záležím na tom, kdo se mnou je. Pokud je to rande, dávám přednost večeři při svíčkách, ale když jsem s Billem, objednám nějakou pizzu a řeknu: "Podívej, co jsem pro tebe udělal!"
Můj nejlepší kus oblečení: Moje čepky.
Když přijdou přátelé: Máme spoustu věcí o čem mluvit! Také jdeme rádi do klubů nebo děláme prostě to, co všichni ostatní.
Než umřu, chci: Mít intenzivní a inteligentní konverzaci s Jessicou Albou!
Když jsem na turné, musím mít: Před podiem naše fanoušky.
Lidé by byli překvapeni, že se: Rád starám o svoji rodinu!
Pokud by mi dal zítra někdo milion dolarů: Asi neexistuje víc šťastnější osoba, než jsem právě teď já! Peníze nejsou v životě všechno!

Sexuální skandál u TH

14. srpna 2008 v 9:00 | M@rketk@ |  Články a rozhovory
Na internetu vyžadoval falešný Bill nahé fotky od svých fanynek!
Co se to děje s tím klukem z Tokio Hotel? Do redakce BRAVA chodila upozornění, že zpěvák Bill Kaulitz (18) měl přemlouvat mladé dívky k tomu, aby mu poslaly na mail nahé fotografie. Ale je vůbec sladký zpěvák schopný udělat něco tak hrozného? Tak jak se to vlastně všechno stalo: Policie nyní zatkla ve Francii 18letého Francouze. Ten v posledních týdnech chodil na internetová fóra a chaty a vydával se za Billa Kaulitze. Nejraději se bavil s mladými dívky a nechával je v přesvědčení, že on je skutečně ten obletovaný frontman německé kapely Tokio Hotel. Psal si s nimi úplně přátelsky a staral se o uvolněný rozhovor. Stručně řečeno: Vytvořil základ důvěry. Bohužel zneužil důvěr především u fanynek Tokio Hotel. Hrál si s radostí fanoušků - a to doslova hnusným způsobem. Prosil dívky o pár fotek, aby věděl, jak vypadají.
Ale žádné normální fotky - přál si nahé fotografie. Jaký to hnus! Dívky váhaly, ale nakonec mu je poslaly. Bylo jich hodně, které mu uvěřily. Skutečnost byla taková, že za počítačem seděl úplně někdo jiný, takže to nemohly uhodnout. Proto své fotky poslaly. Teď byl internetový perverzák chycen policií v jižní Francii. Vyšetřovatelé našli mnoho fotek dívek v sexuálních pózách - dokonce mu napsala 11letá dívka!
Ty všechny mu věřily a uvěřily slibům, že fotky nebudou zveřejněny a ihned smazány. Bude tento slib dodržen? Policie to chce vyjasnit.
A falešný Bill? Ten bude brzy před soudem a musí počítat s vysokým trestem. Takže pozor: hlavně, když někdo na chatu říká, že je slavný. Zejména v případě Tokio Hotel. Také když tě lákají na mnoho informacích, které "ví jen samotný Bill" - od klávesnice ruce pryč! Podle vlastních výpovědí se tito čtyři kluci nikdy aktivně nezúčastňují online fór!
"Nikdy nejsme na nějakých chatech, žádný z nás. Bez ohledu na to, co to je", říká Bill jasně přes BRAVO. Momentálně na to Bill (18), Tom (18), Gustav (19) a Georg (21) také nemají vůbec žádný čas - jsou na mega úspěšném turné v USA…

DE Bravo 34/08 (DE Bravo)

14. srpna 2008 v 8:58 | M@rketk@