Reklamy SEM

Srpen 2008

Tokio Hotel párty & autogramiáda v evropském městě!

22. srpna 2008 v 21:08 | M@rketk@ |  News
Source: myspace.com/tokiohotel
Právě jsme obdrželi úžasné novinky od Billa, Toma, Gustava & Georga! Kluci oznámili, že pokud vyhrají jedno Video Music Award v Los Angeles v tomto roce, potom nebudou jenom oslavovat se svými americkým fanoušky na VMAs…ne, také zorganizují cool Tokio Hotel VMA fan párty krátce po VMAs v evropském městě (ano, kluci tam budou také!!!) a Tokio Hotel udělají v evropském městě OBROVSKOU autogramiádu!
Vy lidi tohle můžete zařídit - vše, co potřebujete, je kliknout ZDE a hlasovat pro Tokio Hotel v kategorii Best New Artist a udělat je číslem 1! Než začnete hlasovat, musíte se nejdříve zaregistrovat na MTV.com - klikněte zde. A nezapomeňte: Hlasování v Best New Artist je neomezené ;-)
english:
We just received some pretty amazing news from Bill, Tom, Gustav & Georg! The guys announced that if they win one Video Music Award in Los Angeles this year then they'll not only celebrate with their American fans at the VMAs....no, they will also organize a cool Tokio Hotel VMA fan party shortly after the VMAs in a European city (yes, the guys will be there too!!!) and Tokio Hotel will also do a HUGE signing session in that European city!
YOU guys can make this happen - all you need to do is click HERE, vote for Tokio Hotel in the category BEST NEW ARTIST and make them 1! Before you start the voting action you need to create a free MTV.com account - clickHERE to register….and don't forget: Voting in the category BEST NEW ARTIST is unlimited ;-)

Fan2 (FR)

22. srpna 2008 v 21:06 | M@rketk@

Epizode 40 (animace)

22. srpna 2008 v 21:06 | M@rketk@ |  Animace Tokio hotel
Všechny animace - TADY

Tak silné bude jejich nové album

22. srpna 2008 v 20:57 | M@rketk@ |  Články a rozhovory
Bill hýří novým nápady. Bude to opravdu rockové…
Jekot! Žádné prázdniny u moře: Tokio Hotel se potápějí po jejich americkém turné do studia, makat na jejich novém albu, které vejde na začátku r.2009 a mělo by být ještě rockovější…
Pro kluky z Magdeburku nezůstává na odpočinek žádný čas. Na jejich americkém turné dostávají právě do křiku zase děti v Americe. A po udělování cen MTV v Los Angeles, v září, kde jsou nominováni vedle Britney Spears na "Best Pop Video" a "Best New Artist", jedou domů a do studia.
Materiálu na třetí album Tokio Hotel je už dost. "Bill přichází již měsíce stále s novými nápady na songy", říká manažer David Jost. "Každou volnou chvíli využívají k psaní textů."
Ještě tvrdší, než předchozí album, by měla být nová deska. "Budeme desku zase nahrávat v němčině a angličtině", říká Jost. Německá verze by měla vyjít mezi lednem a březnem 2009, o něco později ta anglická v USA. Jost: "Bude tam ale nezpívaných také pár německých songů."
Na Vánoce by mělo být všechno hotové. Teprve potom si smějí Tokio Hotel udělat dovolenou. Jost: "Pravděpodobně poletí zase na nějaký pohlednicový ostrov." Poslední volno strávila kapela na Maledivách.

TH rockují USA

22. srpna 2008 v 20:55 | M@rketk@ |  Články a rozhovory
Tokio Hotel a US5 - v létě 2005 se téměř ve stejnou dobu objevili v německém pop byznysu.
Richie a spol byli na tom o čtyři týdny dříve, udělali průlom se songem "Maria". Přesto Bill, Tom, Georg a Gustav se dostali rychle a natrvalo dopředu.
Více hitů, delší turné ve velkých halách, více ocenění a více úspěchu v zahraničí je dodnes na straně Tokio Hotel v porovnání s USA. Pouze v Anglii se obě skupiny propadly - a Bill & spol dokonce o něco zřetelněji.
Teď se zdá závod mezi catingovou skupinou a školní kapelou konečně rozhodnutý. US5 jsou stejně už nízko, bojují o přežití už kvůli náhlému odchodu Chrise, Tokio Hotel jsou několikrát nominováni na MTV Video Music Awards, 7.září v Los Angeles.
Tokio Hotel si každopádně získali přízeň v hodině a úspěch v USA využívá tato čtyřka tak, jak to umí nejlépe: jako live kapela. Včera večer hráli koncert v legendárním "House of Blues" v kalifornském Anaheimu.

Interview pro nz-online

22. srpna 2008 v 20:54 | M@rketk@ |  Články a rozhovory
Tady je výtah z toho 14 minutového rozhovru pro nz-online, je tam sepsáno to nejdůležitějí, co kluci řekli...
O sexu, drogách & Rock 'n' Rollu:
Typická "Rock 'n' Roll" část je silnější než v Evropě, protože se jedná o malé a "historické" kluby (stejně jako Fillmore), ve kterém hrají; život na cestě, někdy je velmi mizerné zákulisí arén…životní styl je někdy těžký, ale stojí to za to, protože je to jejich sen hrát takové turné.
Dny sexu & drog jsou podle Georga dávno pryč.
Drogy nikdy nehrály v historii kapely žádnou roli a teďka jenom někdy alkohol. Vzhledem k jejich rozvrhu, sex není předmětem amerického turné. Ani pro Toma, který tvrdí, že je těžší mít s někým intimní vztah než v Evropě, protože jejich harmonogram je teďka přísnější.
Přesto mají na tomto turné hodně legrace.
O tom, jak hodně vidí země, do kterých cestují:
Vzhledem k jejich harmonogramu je těžké si udělat čas na procházky. Už viděli hodně evropských zemí. Nejsou to typy lidí, kteří zájem o prohlídku muzea a dalších kulturních věcí. Kdykoliv, když mají volno, tak se snaží poznat město procházkou nebo sezením na slunci a pitím kávy.
O amerických fanoušcích:
Jsou ve šťastné pozici, že mohou poznat mnoho fanoušků v USA díky Meet&Greet, které je téměř denně. Při své první cestě do Ameriky byli pyšní na každého amerického fanouška, protože jim to připadalo neskutečné. A velmi je zajímalo, co jim fanoušci říkali.
O práci na novém albu:
Potřebují mít přestávku, jakmile skončí americké turné. Již začali pracovat na novém albu, ale až přijedou domů, zavřou se do studia - žádné rozhovory, TV pořady atd…. Musí být daleko z očí veřejnosti, aby se na svou práci soustředili. Existuje spousta nových věcí, které chtějí teďka vyzkoušet.
Nejvíce nápadů na nové songy jsou již v jejich hlavách. Podobně jako u Zimmer 483, většina songů pochází ze zážitků z turné, to je stále to, co je inspiruje nejvíce.
Bill říká, že potřebuje být pryč od publika&koncertů pro nahrávání nového alba, protože je to velmi silné. Je těžké pro něj pracovat na nových věcech, když stále vystupují každou noc se starými songy. To dělá psaní songů na turné trochu složitější.
Musí být někdy v klidu a vyčistit si hlavu, než může začít pracovat.
O sporech v kapele:
Navzájem se dobře znají, aby měli opravdové hádky. Bill říká, že v každém okamžiku přesně ví, co si například Georg myslí a cítí. A tak se lze hádkám snadno vyhnout. Když se jeden z nich začne hádat, je to za nějakým účelem. Vědí, jak se navzájem provokovat a někdy používají hádky na odlehčení situace.
O věcech v jejich kariéře:
Když se mluví o tématu, jestli všechno co se stalo, není příliš rychle, Bill říká, že je to vlastně jejich vina, protože nikdy neměli opravdovou přestávku. Všichni jsou závislí na úspěchu a vždycky chtějí víc a víc. Udělali a stále dělají spoustu chyb. Ale nelitují ani jedné z nich. Chyby k nim patří a dělají kapelu takovou, jaká je.
O dovolené v tomto roce:
V tomhle roce budou mít dva týdny volna, jako obvyklo ho budou trávit někde na slunci. S vydáním nového alba budou zase příští rok 300 dnů na turné (koncerty a propagace) - malý zbytek na zkoušky a ostatní projekty ve studiu. Kromě dvou týdnů dovolené je velmi těžké získat jeden den volna. Dvojčata chtěla mít na svoje narozeniny volno, ale kvůli jejich plnému harmonogramu to nebude možné.

Třetí album TH vyjde v listopadu 2008 (?)

22. srpna 2008 v 20:49 | M@rketk@ |  News
source: Relaxnews
Tokio Hotel pracují ve studiu na albu, které vyjde v listopadu. Kapela z Berlína, Tokio Hotel, skutečný fenomén v posledních dvou letech, jejichž CD by mělo být k dispozici v listopadu.
Název alba ještě není znám.
Album vyjde ve dvou verzích: německé CD a anglické CD.
První píseň z alba půjde do rádií v říjnu.
Osobně tomu moc nevěřím. Aby singl byl v říjnu v rádiu reálné je, ale s tím listopadem dost pochybuju. TH o takových věcech vůbec nemluvili a nějaký Relaxnews má takové info :D a ještě napíšou, že jsou z Berlína - to jde vidět, jaké mají pravdivé zdroje :D

Anaheim - 20.8.2008

22. srpna 2008 v 19:54 | M@rketk@ |  Celý band-foto

TRL (5.8.08) - M&G

22. srpna 2008 v 19:54 | M@rketk@ |  TH & fans-foto

Epizode 40 (screenshots) #2

22. srpna 2008 v 19:10 | M@rketk@ |  Screenshots
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Epizode 40 (screenshots)

22. srpna 2008 v 19:00 | M@rketk@ |  Screenshots
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

My 50.diplom

22. srpna 2008 v 18:54 | M@rketk@ |  Moje diplomy za...

Tokio Hotel TV [Episode 40]

21. srpna 2008 v 10:42 | M@rketk@
A příště je surpermaketové dobružství s Billem :D

Poslední šance pro TH dvojníky

21. srpna 2008 v 10:37 | M@rketk@ |  News
Ahojky všichni fans TH!

Další fanynka mi poslala nejnovější fotky našich méďů Billa a Toma, takže jsem je opět nahrála na myspace (www.myspace.com/tokiohotelzurucknachtschechien), kde se na ně můžete podívat.

Také mi spousta z vás psalo, že by se ještě chtělo zúčastnit soutěže o nejlepší dvojníky TH.
Bohužel - hlasování už začalo, a nemůžu vás už do soutěže zařadit. Ale bylo mi líto došlé fotky jen tak nechat být, a proto tu mám pro vás malou útěchu.
Ze všech došlých fotek do soutěže o nej dvojníky TH vytvoříme video, které pošleme TH!
Takže vy, kteří jste to nestihli do fan-knihy, máte poslední šanci teď!
Do konce prázdnin mi ještě můžete posílat svoje fotky, poté z nich vytvoříme video a album na našem myspace profilu a videjko zašleme Thčkům ;)
Fotky posílejte na známou adresu: thnachtschechien@email.cz

Pokud se ještě nějakým způsobem chcete podílet na naší fan knize, tak stále můžete zasílat své zážitky z českých i zahraničních koncertů, odpovědi do fan-interview, info o vašich akcích atd. Ostatně všechno naleznete na fanbook.blog.cz , kde také můžete stále hlasovat o název naší knihy, o nejlepší fan výtvory a o nejlepší dvojníky.

Stále také můžete posílat fotky do videjek TH nach Tschechien.

Příští týden by už mělo spatřit světlo světa oficiální videjko z 483 Srazu, které se opět zašle TH ;)

No, to by bylo pro dnešek vše;)

Přeji krásný den

Vaše Alča

All Stars (Other)

20. srpna 2008 v 22:00 | M@rketk@

Steven's untitled Rock show - animace

20. srpna 2008 v 22:00 | M@rketk@ |  Animace Tokio hotel
Preview:ALL:

by bambi


San Francisco - 19.8.2008

20. srpna 2008 v 21:58 | M@rketk@ |  Celý band-foto

Od Tokio hotel a starého muže

20. srpna 2008 v 21:58 | M@rketk@ |  Články a rozhovory
Právě očekávám dvě věci… boah, jsem starý a můj syn (pokud jsem nějakého měl), nebude mít takové vlasy…Vtip, ale ty vlasy jsou opravdu obrovské.
Slunce a teď koncert Tokio Hotel v San Franciscu na dnešní večer. Kluci z Magdeburku hráli v legendárním Fillmore. Na stejném místě, kde už hráli živě všichni dobře známi umělci hudebního byznysu… Jimi Hendrix, Janis Joplin, Grateful Dead, Bob Dylan, Tom Petty…a teď visí na barevné zdi také tour poster Tokio Hotel.
A musí se říct, že Tokio Hotel přivedli zemi k docela pěknému třesotu. Už hodiny předem stála většina mladých fanynek v řadě vstříc vystoupení. Předtím, než spadla opona, Rowdies se domnívali, že by měli dostat trochu průzkumných prací ve skále jako AC / DC a Aerosmith, aby zaplnili sál, ale tito čtyři němečtí rockeři dobře ví, co to je hrát opravdovou rockovou show.
A pak to nebylo dál k zastavení…před podiem se odehrávalo peklo. K tomu divoký a ohlušující vřískot…tak to probíhalo… a Tokio Hotel rockovali sálu. Čtyři Magdeburčani měli své publikum téměř v rukou. Až do přídavku "Durch den Monsun" zpívali všechny songy anglicky. Song byl již na programu v angličtině, ale "Durch den Monsun" byl vrchol večer a byl doprovázen křikem dívek.
Koncert byl perfektní, atmosféra grandiózní a na konci se může říct, že tyto propagační turné Tokio Hotel stojí za to. Zpěvák Bill Kaulitz již na podiu oznámil, že kapela se brzo vrátí do San Francisca. A dokonce i já, který vyrůstal na AC/DC, Uriah Heep a Rainbow, jsem na konci této mladé kapely byl přesvědčen, že jich koncert ve Fillmore byla třída.
Před koncertem jsem měl ještě možnost mluvit s Tokio Hotel a byl to jeden z pohodlných a pro mě nejvíce překvapujících rozhovorů. I když všichni čtyři měli důvod, že by jim už novinářské otázky mohli lézt na nervy a unavovat, byli přátelští, slušní a velmi otevření a upřímní…Ale to si sami poslechněte…
Potom je tam s nimi ještě audio-rozhovor, ale ten má kolem 14 minut, takže to přeložím až později, ale baví se tam o tom, že:
V tomhle roce budou mít 2 týdny dovolené.
Bill & Tom chtěli mít na své narozky den volna, ale není to možné, kvůli jejich rozvrhu na tento rok.
Jsou velmi potěšeni, že mohli ukázat všech kritikům, kteří si před 3 lety mysleli, že DDM je jejich jediný hit.
Až zkončí turné v USA, tak se zamknou do studia a budou pracovat na nové albu. Nebudou v žádných TV pořadech a nebudou v té době dávat žádné rozhovory. Bill říká, že na to potřebuje čas a že se nemůže soustředit, když každou noc vystupují se starými songy.
Tom říká, že má v Americe méně sexu, než v Evropě, protože tam na to není čas.

Star Club (FR)

20. srpna 2008 v 21:57 | M@rketk@