Reklamy SEM

Srpen 2008

CZ Popcorn 9/2008 (CZ)

29. srpna 2008 v 10:25 | M@rketk@

Dallas - 27.8.2008

29. srpna 2008 v 10:24 | M@rketk@ |  Celý band-foto


Dallas (videa z koncertu)

29. srpna 2008 v 10:23 | M@rketk@ |  Videa [Youtube, Dailymotion...]
Break Away
Love is Dead
Live every second

Epizode 41 (screenshots)

29. srpna 2008 v 9:09 | M@rketk@ |  Screenshots
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Denver - 25.8.2008

29. srpna 2008 v 9:07 | M@rketk@ |  Celý band-foto

My 53.diplom

29. srpna 2008 v 9:01 | M@rketk@ |  Moje diplomy za...

Epizode 41 (animace)

28. srpna 2008 v 22:42 | M@rketk@ |  Animace Tokio hotel

Všechny animace - > TADY
Link na stáhnutí animací -> TADY

My 52.diplom

28. srpna 2008 v 20:37 | M@rketk@ |  Moje diplomy za...

My 51.diplom

28. srpna 2008 v 20:36 | M@rketk@ |  Moje diplomy za...

Překlad se StarPortrait #2

28. srpna 2008 v 14:19 | M@rketk@ |  Články a rozhovory
The best of both Worlds? [To nejlepší z obou světů?]
Tokio Hotel dětská kapela?! Oh ano, to by mohlo ještě být problémem. V Americe je momentálně "Hannah Montana" hitem dětských pokojů a základních škol. Písně patnáctileté Miley Cyrus si podmanili už celé Státy! Miley, dcera slavného country zpěváka Billyho Raye Cyruse, hraje na svých vystoupeních roly slavné "Hannah Montana", fiktivní zpěvačky, kterou Miley hraje i v rovnocenném sitcomu na Disney Chanellu. Sitcom, Koncertní turné, CDčka & DVDčka mají taky podíl na úžasné show.- obrovský dětský "Franchise", při kterém si dělá producentský Disney Chanell obrovský business! Každé dítě v Americe zná Hannah a teda taky i Miley.
A Tokio Hotel mají být její německá verze?!
Aahm .. ne! Sorry, milí Americký rodiče, ale v tomhle se opravdu pletete! To teda rozhodně nejsou!
Bill, Tom, Gustav a Georg jdou něco úplně originální. Jejich texty jsou plné emocí a bolesti, citů & touhy a tím překračují horizont zkušeností některých dětinských Montana-Fans. Může se sice stát, že děti které ještě teď sedí doma před televizí a koukají "Hannah Montana", se jednou stanou TH fanoušky - ale porovnatelní teda HM a TH nejsou!
To platí pro fanoušky z obou táborů, kteří vědí jak velké je porovnávání. Proto se Roslyn jen smívá při poslouchání rozhovoru otce s taxikářem. Nech si myslí, co chce!
Tokio Hotel TV - Potvrzeno, to jsme my

Čtyři kluci z Magdeburku využívají internet v té nejlepší formě, aby ještě před úspěchem v USA vytvořili zcela novou fanouškovskou základnu a taky aby navázali lepší kontakt ke všem fans. Tak například v týdenním seriálu z krátkých dokumentů, které prezentují každou středu. "Tokio Hotel TV" se nazývají kratoučký kousky interview & filmíků. Nabízejí krátký pohled do málo zveřejňovaného zákulisí kapely. A sprovázejí Billa Kaulitze & Co. Při jejích každodenním programu - na letišti, v hotelích, studijích. Od Ledna jsou tyto videa zveřejněny na internetovém portálu Youtube, prezentovány americkou fan stránkou : www.tokiohotel-us.com. A hned po prvním dílu se ozývali reakce z USA: "Nemůžu uvěřit, že někdo v přibližně mém věku dokáže dělat takovou hudbu a psát takové krásné texty jako oni." A taky mužský kolega se ozval! : "Mám rád Tokio hotel, protože "rockují" a dokážou se prosadit."

Nákupní šílenství s Billem

28. srpna 2008 v 14:15 | M@rketk@ |  Videa [Youtube, Dailymotion...]
Nákupní šílenství s Billem
Bill: Nakupování s Billem …pro ovoce a zeleninu.
Kameraman: Co všechno potřebuješ?
Bill: Potřebuju ananas…co je to uvnitř? Třešně, hrozny…vypadá to dobře, vezmu si to.
Kameraman: Podívej, tady je želé Belly….
Bill: Ty jsou tak skvělí…znáš je? ….Já taky ne (směje se)
Bill: Za žádné peníze na světě bych tuhle věc nesnědl.
Nathalie: Delikátní!
Bill: Opravu nechutné a vařené je to ještě horší, protože se to rozplývá v ústech…fuj
Kameraman: Tom říkal, že jsi to v poslední době zkusil…
Bill: Tom jo, ale já ne. Tom je pouze zkusil, ale znovu to už nechce…ble!
Kameraman: Ok, teď jdeme na dezinfekční věci.
Bill: Přesně a potom musíme na sladkosti.
Bill: Wow, mají tady tolik různých chlebů na tousty!
Kameraman: To je to místo.
Bill: To je skvělé…
Bill: Kde mají ty gumídky?
Kameraman: Asi jsou dál.
Bill: Tady je všechno jenom čokoláda.
Bill: Zajímalo by mě, co je to za dobrotu.
Bill: Úžasné, tady jsou Fruit Loops!
Bill se podepisuje fanouškovi a pak se s ním fotí.
Bill: Děkuju.
Bill: Vidíte, dokonce nemůžu jít ani sám tady do supermarketu v USA, i když jsem dneska takhle oblečený … (směje se). Ne


Buzznet rozhovor (20.8.08)

28. srpna 2008 v 14:10 | M@rketk@


Walls (by petush)

28. srpna 2008 v 14:09 | M@rketk@ |  Wallpapers
blendermagcasinophotoshdr4.png image by panik-musik 28c11c0e23d8aw1.jpg image by panik-musik c01c43f8cbffdj5.png image by panik-musik


Buzznet interview [20.8.2008]

28. srpna 2008 v 13:56 | M@rketk@ |  Screenshots

Překlad se StarPortrait #1

28. srpna 2008 v 13:51 | M@rketk@ |  Články a rozhovory
Kapela a její alba dělají internacionální úspěchy.
Roslyn je unavená. Je krátce po druhé hodině odpoledne 18. Února 2008 a co je pro normální lidi obyčejným pondělkem, bude pro mladou New Yorkčanku, jak později napsala na internet, nejlepším večerem jejího života. Ale ten je ještě daleko. Už 5 hodin stojí mladá Roslyn a její kamarádky před zavřenými dveřmi Fillmorské Irving Plaze v Manhattanu, někde mezi Union Square & třetí Avenue. A vstup je až o 18:30!
Někdo Roslyn nakreslil černou fixou na ruku číslo 14; Je to číslo jejího místa v řadě. Kdyby potřebovala zaběhnout na záchod, může se pak s tímhle číslem dostat na svoje místo, bez toho aby měla problémy s ostatními čekajícími. I v Americe už pořadatelé ví, že dlouhohodinové řady jsou nutnou součástí každého koncertního zážitku. V těchto řadách se tvoří například životní kamarádství.
Ale Roslyn a její kamarádky stojí rády - vědí, že tato námaha bude odměněna. Že ONI jsou téhle námahy hodni, ti čtyři kluci z daleké "germany", kteří přišli na dva exklusivní koncerty sem do NYC, aby se Fans představili. To by ani nebylo třeba : To ani není v podstatě potřeba, protože většina holek už zná slova písní zpaměti a zbytek se k nim přidává, i když to s jich němčinou nevypadá vždycky nejlépe.
Zpěv se nese podél celé Irving Plaze. Je ho slyšet i přes stavební práce, při kterém se Roslyn snaží uklidnit a nezaspat. To vstávání a čekání v řadě ji vyčerpávají. Je ho slyšet přes celý zvuk aut, který se ozývá od patnácté ulice východně, na které rohu se odehraje koncert. Možná ho slyšet až ke stanici metra na čtrnácté ulici východně, odkud přichází stále víc fans k Irving Plaza , čím blíž je začátek koncertu.
Okolojdoucí zastavují a jen překvapeně přihlížejí. Řidiči taxíků zastavují taky a vykukují ze svých žlutých vozidel, když projíždějí okolo čekajících fanynek.
Člověk by si myslel, že město jako New York City už zažilo všelico. Ale oduševnění amerických fans Tokio Hotel je taky pro "Big Apple", jak obyvatelé svoje město s láskou nazývají, něco neobyčejného.
Kdo by si taky myslel, že je jich tak hodně? 1300 lidí se vejde do Irving Plaza, plné tradicí. Tokio Hotel ji naplní dokonce dva dny po sobě!
Running through the Monsoon
V čem spočívá tato fascinace, kterou vyvíjejí Tokio Hotel na svou čím dál tím větší fanouškovskou základnu? Jak je možné, že tito kluci z Magdeburku - z města které by 99% lidí tady v NYC nedokázalo ani najít na mapě - dokážou naplnit koncertní halu tady ve městě, které nikdy nespí? Kdy se už něco takového stalo?
Skoro nikdo tady neumí německy, ale když frontman Bill Kaulitz zamění jednu strofu z obrovského hitu "Through the Monsoon" za verzi z německého "Durch den Monsun", 1300 lidí zpívá s ním, taky když nastaví publiku mikrofon je to slyšet - všichni po německy!
No a s anglickými písněmi tady taky nikdo nemá problém. To bylo od Tokio Hotel moudrým rozhodnutím, nahrát album "Scream!" Po úspěchu se "Schrei" a taky "Zimmer 483" a po neuvěřitelné zkušenosti, dosáhnout úspěchu v celé Evropě i s německými texty se Tokio Hotel odebrali v roce 2006 znovu do studia aby nahráli anglické songy. Po měsíční práci vzniklo album "Scream", který se objevil v diverzních státech Evropy v roce 2007. V Itálii se dokonce dostal na 2. Místo v charts.
S touhle platní se představili Tokio Hotel i zbytku světa - ale ten je díky fan forum zná už dlouho! Například Roslyn a její kamarádky! Někdy večer se objeví před Irving Plaza kamerateam německé televize a nechá je zazpívat oblíbené songy kapely do mikrofonu, jako zaatlantický pozdrav domácím fanouškům této kapely. Žádný problém pro mladé New York-čanky. I když neumí německy, jdou jim originální texty songů jak DDM & Schrei. A taky ostatní songy - bez chybičky!
Od 6. Května by se mělo objevit album i ve Spojených Státech Amerických. Někteří ale mají už Tracky postahované v Mp3 a k tomu CDčka v regále. V Kanadě totiž tohle CD vyšlo už na konci března. Dostal se na top místa v místních charts. Teď už jen všichni napjatě čekají jak Tokio Hotel dopadnou na US trhu. Překopou se taky tady? Bude jejich snad nekonečná sláva pokračovat i v státě G.W. Bushe a Mickey Mouse, anebo je tady pro ně konkurence příliš velká?
Mezitím jel okolo taxikář, který sklopil svoje okénko aby si k sobě zavolal otce nějaké dívky tady v řadě, který tady zřejmě není kvůli sobě a ani rád a dlouhá řada a čekání u něj nevyhrávají! Taxikář se chce dozvědět, co se tady děje.Na tváří má neuvěřitelný a udivený výraz. Otec odpoví, že se tady bude konat koncert. Trpělivě vysvětluje, že Tokio Hotel pocházejí z Německa a budou tady večer hrát. "Tokio Hotel?" Zopakuje taxikář. Otec přikývne. "They are supposed to be Germany´s Hannah Montana" Poví úplně vážně. A řidič hned ví.
Roslyn tomu nemůže uvěřit! Co pověděl?
říká se, že jsou německými "Hannah Montana"

Přečtěte a rozhodněte

27. srpna 2008 v 19:04 | M@rketk@ |  Moje kecy
Ahojky tak mě máte zase po dlouhé době o5 ZDE... byla jsem pryc a stala se mi takova vec...a nejak me opustil a taková ta uplně maximální láska k tokio hotel...ale mám je stejně pořád moc ráda... a celý den se mi honí hlavou otázka: Má vůbec ještě cenu dělat tento blog ???
Tak vám nwm jestli to nemám jednoduše ukončit a blogúplně zrušit....
Napište pls do komentů váš názor...


Denver - Meet&Greet

27. srpna 2008 v 18:57 | M@rketk@ |  TH & fans-foto
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com