Reklamy SEM

Tokio hotel a "láska"

11. července 2008 v 8:22 | M@rketk@ |  Články a rozhovory
Láska: Intenzivní pocit, obsahující něžnost a fyzickou lásku mezi dvěma osobami. Je předmětem preferencí každého umělce a nejstarším předmětem všech příběhů o lidskosti.
Bill: Když se zamiluju do dívky, u které si myslím, že nemám šanci, tak toho nechám. Na druhé straně, když jsou city vzájemné, otevřu své srdce bez problému. Říci "Miluji tě" mě nestraší. Jsem přemýšlivý, majetnický, strašně romantický, také uchvácený. Vždycky je to takové, když někoho miluju. Musíme se milovat navzájem. Po celou dobu s ní sdílím všechno.
Tom: Nevěřím na velkou lásku. Věřím, že dlouhý příběh se stane rutinou. A já nesnáším rutinu! Snadno a často se rozcházím po telefonu. Ale to nebrání tomu, aby jste pokusily své štěstí, holky! Myslím, že je cool, když holka udělá první krok.
Gustav: Při této příležitosti, tu a tam, ale nikdy to není vážné! Chtěl bych potkat sexy, pěknou holku, především s krásnýma očima! A především, má být milující. Kapela nám neumožňuje, mít skutečný vztah. Hodně cestujeme a zabýváme se hudbou.
Georg: K tomuto tématu se nevyjádřil. Miluje sexy holky jako Angelinu Jolie. Tom k tomu říká: "Pokud se vám Georg líbí, neváhejte po něm skočit, protože Georg se nikdy neodváží skočit na vás!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

nO MuSSiC...

... nO liFe

Komentáře

1 lléňa lléňa | E-mail | Web | 11. července 2008 v 19:26 | Reagovat

to si vybrali teda téma

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama