Reklamy SEM

TH v Římě pro 15.000 fanoušků

7. července 2008 v 22:48 | M@rketk@ |  News
ŘÍM (7.července) - Včerejší den strávili Tokio Hotel prací - dávali rozhovory do televize, setkávali se s fanoušky, kteří vyhráli Meet&Greet. V Římě si v hotelu Bernini pronajali celé patro, to bylo obsaženo pěti sty fanoušky, jejichž spojkám bylo těžké uniknout. Někteří z nich přijeli z Německa, za pronájem zaplatili 280 €. Ve 21:30 hod. to začíná na Ippodromo delle Capannelle žít.
Scény jsou takové, které se opakovaly v 80.letech pro Duran Duran: hodně fanoušků, síťované ponožky a rukavice, piercingy, manžety, velké plakáty. To vše se mělo konat už březnu, ale kvůli zdravotním problémům zpěváka, byl koncert odložen. Uvnitř areálu byl trávník rozdělen na polovinu: před rodiči byli děti, brzo velké frekvence vtrhly do místa, určeného hostům a tisku (ochrance se to nepodařilo zastavit) a vše se změnilo na hřbitov měkkých hraček a bras.
Večer otevřela zábavní pyrotechnika. Bratři Kaulitzové vyjádřili svůj stup při Break away v černých brýlích. Bill měl na sobě ještě červené tričko Jersey s křídly, koženou bundu. Tom s dredy, čepicí a bílým tričkem. Následuje Final day, 1000 Oceans, Live every second, Love is dead, první německá píseň Wir sterben niemals aus a Scream. Při Black běží zároveň na plátně film a zobrazuje místa, kde byli. Bill sedí na železném výstupku. Ready set go vyzařuje energii. Pokračují s Reden a Sacred.
Poté Geh a Don't jump následuje Raise your hands a Monsoon.
Následují přídavky In die Nacht, Rescue me a začínají balady Forgotten children a By your side, při které na konci padají konfety. Přichází rituál, kdy všichni házejí do publika své ručníky.
Další koncert mají Tokio Hotel v Modeně 11.července. Do té doby můžou jet s tourbusem někdy na výlet, hrát ping pong nebo sledovat DVD.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

nO MuSSiC...

... nO liFe

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama