Reklamy SEM

Exotický styl Tokio hotel

29. července 2008 v 23:46 | M@rketk@ |  Články a rozhovory
Tato německá kapela je slavná v celé Evropě a její čtyři členové již začali lámat srdce i v naší zemi. Jste připraveni se do nich zamilovat? Buďte si jistí, že ano.
Vůdci kapely jsou dvojčata Bill (zpěv) a Tom (kytara) Kaulitzovi. I přes skutečnost jsou to identická dvojčata a mají velmi odlišné osobnosti. Udělali s našim časopisem TU rozhovor o jejich hudbě a také nám prozradili některá tajemství jejich milostného života. Tady o tom najdete vše!
TU: Jak se teď cítíte, když je vaše hudba známá v naší zemi?
Tom:
Kdysi jsme snili o mezinárodním úspěchu, ale nikdy jsme si nemysleli, že by se to stalo. Lidé v naši zemi nás znají, ale překročení hranic je nejen úžasné, ale také divné! Nikdy jsme v Mexiku nebyli, ale naše hudba se tam hraje… je to skvělé. Rádi vaši zemi navštívíme.

TU: Máte přítelkyně? Jaká je vaše ideální holka?
Tom:
Já nemám přítelkyni a opravdu nemohu říct, že mám nějakou ideální dívku. Nemůžu říct, že dávám přednost více blondýnkám než brunetkám nebo zrzkám, všechno co můžu říct je, že všude je plno pěkných holek.

TU: Je snadnější mít rande, když máte kariéru?
Tom:
Samozřejmě, hudba pomáhá. Ve škole jsou děti, které na něco hrají, jsou obvykle velmi populární a mají velký úspěch! To je důvod, proč jsem se rozhodl, že budu hrát na kytaru (směje se). Ne, upřímně nikdy jsem s neměl s holkami problémy a nikdy jsem nepoužil slávu, abych dostal nějakou holku.
Bill: V mém případě mi hudba určitě pomohla, moji první holku jsem měl, když jsem začal zpívat, ale teď je na vážný vztah málo času.

TU: Jaké jsou vaše oblíbené herečky, zpěvačky?
Tom:
Miluju Jessicu Albu, je moji favoritkou!
Bill: Pro mě to je Nena, německá zpěvačka, byl jsem jí velmi ovlivněn. V TV jsem viděl jeden z jejich koncertů a to byl moment, který ve mně zanechal nějaké známky. Byl jsem velmi mladý a hned potom jsem začal prát mé vlastní songy. Bylo mi jasné, že musím stát na pódiu každý den.

TU: Jste dvojčata, už jste to někdy oba zkoušeli na stejnou dívku?
Tom:
Měl jsem přítelkyni a když jsme se rozešli, tak jsem se ji pokusil ukecat, aby dala bráchovi jeho první polibek. Chtěl jsem, aby to zažil, protože do té doby neměl žádnou přítelkyni. Byl to způsob jak ukázat, jak moc jsem se staral.

TU: Existuje nějaká zpráva za vaším vzhledem?
Tom:
Nikdy jsme si nechtěli vytvořit falešnou image. Je tou součást naší osobnosti, je to, jak se cítíme, kdo jsme. Když vidíte nějaké naše fotky před kapelou, tak ta změna zas tak drastická nebyla.

TU: Nechali byste si vytetovat jméno vaší přítelkyně?
Tom:
Pokud není vztah vážný, nemyslím si, že to bych to udělal, nestojí to za to (směje se). V případě, že by to bylo vážnější, taky bych to neudělal! Nejsem velkým fanouškem tetování.
Bill: Miluju tetování! A kdybych byl opravdu zamilovaný, proč ne? Myslím, že bych do toho šel.

TU: Jste ve vztahu věrní?
Tom:
Když jste zamilovaní, je důležité být věrný a cítit, že ta druhá osoba je taky věrná, to je základ.
Bill: Pro mě je to něco zásadního. Mimochodem, když jsem zamilovaný, nemám zájem o nějaké další ´nabídky´. Se mnou se o podvod nemusíte starat, věřím na věrnost a taky věrná jsem, ale… už dlouho jsem s nějakou dívkou nic neměl.

TU: Jak se cítíte, když jsou někdy vaši fanoušci dost šílení?
Bill:
Na naše fanoušky jsme opravdu hrdí, tak moc nás podporují, vždycky čekají na naše koncerty, zpívají naše písně, mají úžasnou energii a to je nakažlivé. Dávají nám pocit, že je potřeba pokračovat v tom, co děláme.

To, co by měl každý fanoušek vědět:
- Kapela byla založena v Magdeburku.
- Tom je starší než Bill…pouze o 10 minut!
- Když byli děti, dvojčata nosila stejné trička s jejich jménem, aby se je tak lidé pletli.
- Oba bratři mají filozofii v životě: ´Následuj své sny´
- Gustav začal hrát na bicí, když mu byly pouze 4 roky!
- Georg je fanouškem Green Day a Fall Out Boy.
- Když nahrávali své prví album, Bill a Tom měli pouze 13 let.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

nO MuSSiC...

... nO liFe

Komentáře

1 tessa-chan tessa-chan | Web | 30. července 2008 v 9:27 | Reagovat

new bleskovka zapoj se

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama