Reklamy SEM

Tomova pomsta

17. června 2008 v 8:41 | (Marky) |  Tokio hotel B,T,G,G (vše ostatní)
Tokio Hotel zažili krušný čas: turné v Evropě a USA je za nimi. Je léto a samozřejmě, že kluci si taky udělají čas na prázdniny. Tom Kaulitz mluví o plánech, touze po dovolené a mnohem více!
Tome, léto přišlo. Co se ti objevilo na mysli, když slyšíš slovo "Dovolená"?
Tom: Opuštěný ostrov, slunce, krásné pláže, modré moře a hodně času na spaní. Úžasné!
Je vždycky dovolená u tebe soustředěna i na flirtování?
Tom: Nepamatuji na jediné léto, kdy jsem nepotkal jednu nebo více dívek. Byli jsme s Billem v zemích, kde bylo již hodně turistů. Například ve Španělsku. Vždycky tam bylo tolik krásných holek a nebylo těžké je někdy svádět.
Myslíš si, že letní romance může vydržet?
Tom: Myslím, že léto, hlavně dovolená, je k relaxu a nepřemýšlení nad tímhle. Ale taky to obsahuje i letní romanci. Tohle je zajímavé - když jste daleko od domova, vše nové se otevírá. Potom chce každý jít svoji vlastní cestou. Alespoň to u mě tak bylo.
Myslíš si, že holka a kluk můžou být jenom přáteli?
Tom: ano, ale vím, že takové přátelství je velmi zvláštní. Například, když se jeden zamiluje a doufá, že se jejich vztah změní na další úroveň. Takže uznávám, že jsou takové vztahy komplikované.
Odpustil bys holce, kdyby tě někdy podvedla?
Tom: Ne, nesnáším nevěru. Mohl bych to odpustit jenom třem lidem: mému bratrovi, mámě a nejlepšímu kamarádovi Andreasovi. Kdyby někdo udělal něco za mými zády, nedával bych mu už šanci.
Pomstil by ses, kdyby tě někdo zradil?
Tom: Samozřejmě! Vždycky se mstím, když je to nezbytné!
Například?
Tom: Nemá to co dělat s láskou. Mělo to ale co dočinění se školou. Rád dělám zakázané věci. A samozřejmě je tu několik "lekcí", které jsem dával učitelům. Vždycky jsem se jim mstil. Nesnáším tyhle lidi!
Co zakázaného si dělal?
Tom: Nic speciálního! Hrál jsem špinavé hry, ale nic kriminálního. Většinou jsem je trápil: vylil inkoust na židli, nalil lepidlo na kliku u dveří nebo natřel školní lavičky.
Trávíš všechen čas s Billem, Gustavem a Georgem. Je tu něco, co tě na nich štve?
Tom: Ano. Georg je hrozně líný! Samozřejmě, že já jsem taky líný, ale Georg je hrozný! Když jsme v nové zemi a já jdu na výlet, Georg zůstane v posteli.
Jaká je tvá nejlepší vloha?
Tom: Víra v sebe samotného. Jsem sebevědomý a nemyslím na nic jiného. Moji přátelé a známí ke mně chodí pro rady. A já hraju takovou roli rádce rád.
Miliony dívek sní o noci s tebou. Jak pohlížíš na takový úspěch?
Tom: Na začátku mi to přišlo docela legrační, když jsme to sledovali, ale zvyknul jsem si. Pozornost publika, fanoušci, interview. Všechno tohle mě rozeběhlo! Šílím po práci, slávě a luxusu rockové hvězdy!
O-la-la! Jenom superstar mají taková tvrzení a požadují skvělé požadavky. Co máš na listě?
Tom: Nic speciálního! Tohle není o nás. To mě nijak neovlivňuje, ani Bill nebo Gustav nebo Georg. Když někde vystupujeme, tak chceme jenom pití, chipsy a pizzu. Velké požadavky a neobvyklá přání jsou jenom pro americké hvězdy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama