Reklamy SEM

Noc pod hvězdami 5.díl

19. června 2008 v 22:17 | M@rketk@ |  FF-Noc pod hvězdami
"No čau!" vylítne na nás, "My na vás máváme z okna jak debilové a vy se ani nepodíváte!"
Kouknu se nahoru, kde má Naty ohromném výgeb a při tom na mě ještě stihne mávat z okna. Bill se taky začne smát a já se k němu přidám. Pak už pádíme domem Kaulitzů do pokojíku Toma, kde čeká Natálie. První čeho si všimnu na ní nového je, že má na krku pořádného cucfleka. Ona sama o tom zřejmě ještě neví, protože jinak by už měl Tom pořádně rudou tvář. :)
"Jak se vede?" zeptá se mě a mrkne na mě.
"Jo…super, u tebe asi taky, co?" Tom si k ní sedne na postel a obejme jí kolem ramen. Mám pro vás novinku.
"Tak brácha…Denisko…mám novou kočku…" oznámí nám a políbí Natku na tvář. Ta se jen zatlemí a pohladí ho po tváři. Já s Billem si sedneme naproti nim, na gouč.
"Neřikal jsi náhodou, že když seš teď slavnej, nebudeš se vázat?" blízají se Billovi v očích malé jiskřičky.
"To jsem jí neznal…" je Tomík jako sluníčko.
"Ale je tu problém…"
"Jestli myslíš, že bydlíme v Mnichově tak to je vyřešený - Gustav s Georgíkem teď sou v Mnichově taky, a domovník má náhradní klíč, takže až sem pojedou zpět, vezmou naše tašky. A my budeme zatím bydlet tady. Nevadí Deny?" CO?!?!?! Ona se zbláznila, projede mi hlavou, ale jsem šťastná, za ní. I když je tu problém, který za chvilku vysloví nahlas Tom.
"Bille, ale je tu jedna věc…"
"Myslim, že vím co myslíš…"
"Naty bude bydlet v mém pokoji a proto by teda asi Denda měla bydlet u tebe…" vyhrkne. Bill se na mě podívá a pohladí mě po vlasech.
"Budeš chtít bydlet u mě?" zeptá se mě a znovu mě chytne za ruku. Jenom kývnu hlavou. Nevěřím tomu! Prostě tomu nevěřím!!! Já a bydlet s Billem? Dyť s ním ani nechodím!
"Tak domluveno!" :) řekne můj "domovník" :) Natka se šťastně vyrhne mě přímo do náruče a začne žblekoktat ČESKY jak je to super apod.
"Miláčku, ale já myslím, že ti nikdo nerozumí!" povím jí němčinou a všichni dostanou výtlemík. "Miláček" se teda vrhne na Toma a začne ho šťastně líbat. Čumim jako puk, ale pak vezmu Billa za ruku a vyvedu ho z pokoje. Potichu zavřeme.
"Tak pojď, ukážu ti svůj pokoj…" táhne mě hned do dveří naproti. Když otevře, překvapí mě pořádek, který tady je.
"Máš to tu…nádherný." Billík mě hodí na postel a oba se začneme smát. Potom přejdeme k lochtání, až se opravdu málem počůrám smíchy! :D Když si na něj sednu, abych byla v převaze v "lochtací válce", najednou se uklidní. Sehnu se, a naše obličeje jsou od sebe asi dvacet cenťáků.
"Víš…budeš se mnou spát v jedný posteli…" usmívá se a já na něj svůdně zamrkám :) "A víš…je tu jedna věc…"
"Žíííš, nenapínej!!!" vyjeknu, nemůžu vydržet to co mi chce říct.
"Hmmm…hmmm…hmmm…"
"BILLE!"
"Nechceš se mnou chodit?" vykřikne a ucpe mi ústa polibkem. Ne, je to pořádnej francouzák…Ty vole! Sedim na Billovi Kaulitzovi a mám jeho piers ve své puse. Tak to je hukooot! Po pár minutách se oddálím tak, aby na mě nedošáhl.
"Heeey, příště mě na to připrav!" směju se.
"A odpověď?"
"To si myslíš, že si mě tím líbáním přesvědčil?"
"Ehm…jo?" blízkaj mu zase plamínky v očích.
"No…máš pravdu! Jasně, že tě chci." řeknu a nečekaně ho začnu lochtat.
"Ty potvoro!" vypustí jen, ale podaří se mu mě převrátit a vysednout na mě. Teď se začínám bát. Chvilku mi drží ruce za hlavou a užívá si mé bezbrannosti… Potom mi dá hlavu asi tak deset centimetrů nad obličej a zřejmě mě "studuje".
"Našel si nějaké chyby?"zeptám se.
"Pšššt…" dá mi prst na pusu, "Mám tě moc rád…"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

nO MuSSiC...

... nO liFe

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama