Reklamy SEM

Noc pod hvězdami 7.díl

19. června 2008 v 22:21 | M@rketk@ |  FF-Noc pod hvězdami
Venku stojí šest blondýnek s modrýma kukadla a svůdně s Billem koketují. On se s nimi sice baví, ale když se jedna snaží mu dát pusinku na tvář, něco jí řekne a ona se naštvaně vzdálí. Já pěním.
"Co si ta kráva myslí?" vyjedu, ale Tomík mě chytne za tričko.
"Ukaž jim, jak seš kultivovaná…" řekne, ale najednou se v něm objeví ďáblík, "…teprve pak jim ty oči vyškrábej."
Usoudím, že na tom asi něco bude. Jen nasadím úsměv filmové hvězdy a vyjdu z domu. Holky se nejprve všímají mě, ale když vyjde Tom za ručičku s Naty, zapomenou zavřít pusu. A to jim opravdu hodně ubírá na kráse. Dojdu k Billovi a ten mě majetnicky obejme. Blondýnky nás ještě nezaregistrovali. Tom se na ně s úsměvem podívá a zeptá se:
"Chcete snad autogram?" to mě rozesměje a oni se ihned otočí na naši dvojici. To tři psychicky nevyřeší, otočí se a utečou. Ty, co zbytou odejdou pomalu a ještě slyším hnusné pomluvy a mě a Natálii.
"Tak co holky, vydržíte to s náma?" rozesměje se Tom na celé kolo. Potom už míříme do nejbližší restauračky na velikou snídani.
"Ty seš pako!" okřikne svého kluka Naty, když jí štípne do zadku.
"Sorry," zvedne Tom obočí. U mě a Billa to probíhá romantičtěji. On má lehce položenou ruku na moje ramena a já ho držím okolo hodně úzkého pasu. Pořád ho pozoruji. A všichni ostatní pozorují naši čtyřku. Dvě holky, zřejmě sestry, si přijdou pro autogram a měří si nás, holky, vražedným pohledem. Konečně dojdeme na místo a pořádně se napápnem. Pak už Tom s Natkou chtějí jít zpátky, ale a Bill si zajdeme do blízkého parku. Sedneme si na lavičku a já si lehnu na Billovo rameno.
"Mrzí mě to…" zašeptá a kouká kamsi do dálky.
"Já vím, Bille."
"Nechtěl jsem jim zlomit srdce."
"Já vím, Bille."
"Tak proč jim ho lámu?" na to nevím, co říct. Jen ho pohladím po vlasech a po tváři.
"Dáš mi pusu? Myslím i na veřejnosti?" koukne na mě…má smutnější oči než hladoví pes! Místo odpovědi se k němu nahnu a něžně se dotknu jeho rtů.
"Je to nadherný…" pronese Billy.
"A co přesně?" usměju se a ještě víc se k němu přitulím.
"Vždycky se mi zdálo, že budu tohle někdy k nějaké holce cítit, ale zatím se mi to nesplnilo. Bál jsem se, že už to nikdy nepoznám, ale…Deny, já tě…" vyruší ho blesknutí blesku. Pomalu mi dojde, co se stalo. Před náma stojí snad dvacet fotografů a fotí, fotí a fotí. Bill se beze slova zvedne a odvádí mě za ruku za sebou. Slyším jen, jak na nás řvou, ať počkáme, ale my se rozeběhnete a letíme až domů.
Když jsme konečně tam, Bill odemkne a zabouchne za náma dveře.
"A teď si buď jistá, že za chvilku to bude vědět celý svět!" rozesměje se. Já jsem v šoku. Já ty fotografy nenávidím. Vím stoprocentně, že mi Bill chtěl vyznat lásku a oni to tak zkazí! Jdeme kolem obýváku, kde Tom kouká na MTV. Bill se k němu přidá a já jdu za Naty do Tomova pokojíku.
"Achojky zlatko!" najdu ji rozvalenou u počítače.
"Ahoj, počkej, už to vypínám!"
"Ono se to splnilo!" zaječím a spadnu na postel, "Ono se to váženě slpnilo!"
"To je strašně krásný!" vyjekne a hupsne ke mně.
"No povídej, co Tom?"
Dozvím se, že spolu prožili dost husté chvilky. No jo…náš playboy :)! Celou noc se mazlili, líbali. A na chození se jí zeptal, když přišli domů. Tím, že jí řeknu, že to s ní plánuje na hodně dlouho, jí mocinky potěším. Pořád mě drtí otázkami "Jako fakt? Opravdu?" až po hodince se dostaneme k Billovi a já jí povím, jak nás dnes přistihli.
"Alespoň to už budou všichni vědět! Co když mu mě manažer zakáže?"
"Bill si do takovejch věcí kecat nenechá, to se neboj. Má tě moc rád, je to na něm vidět!"
"Tak ráda tomu věřím…" opravdu si máme o čem povídat, a tak ani nemůžeme uvěřit tomu, že utekli už tři hodiny.
"Nejdem za klukama?" zeptám se a Naty jen šťastně pokývá hlavinkou.
"Ahoj!" pozdravíme je, Tom zrovna přepne na Vivu, kde dávají Rette mich. Chce telku vypnout, asi je mu blbé, takhle se na sebe koukat v TV, ale Natino "Opovaž se." vezme včas na vědomí.
"Bille…zpívej…prosím…" zadívám se na něj. A on zpívá. Sednu si na zem a hlavu opřu o jeho kolena. Jemně si hraje s míma vláskama a zpívá. Při tom se mi dívá upřeně do očí. Uvědomím si, jak moc pro mě znamená! Když skončí, něžně mě políbí na rty. Mám v očí slzy - štěstí. Zazpíval to pro mě…je to nádherný pocit koukat do těch oříškových očí.
"Hej hrdličky, nechte si to na doma! Teď jde Mr. an Mrs. Smith!"
"Tome, ale mi jsme doma!" rozesměju se, ale přesto vylezu na sedačku vedle Billa. Položí mi ruku na nohu, ale před tím se na mě stydlivě koukne…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti FF-Noc pod hvězdami?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama