Reklamy SEM

Noc pod hvězdami 39.díl

20. června 2008 v 9:46 | M@rketk@ |  FF-Noc pod hvězdami
Předposlední kratší díl...
"Je mi ho vážně líto." zakroutím hlavou a pozoruju jejich fotku, kterou sem vsadila do plyšového rámečku. Naty se válí Tomovi na klíně a směje se na celé kolo. On ji přitom něžně hladí po krku a zamilovaně si hledí přímo do očí.
"Volala si jí?" zaptá se a lehne si vedle mě na postel.
"Alespoň tisickrát, ale rozhodla se mě ignorovat. Asi ví, že bych jí jenom seřvala... A taky ví, že ji mám natolik ráda, že nepřestanu otravovat dokud mi to nevezme... Ach jo." opřu mu hlavu o rameno a levou rukou ho obejmu kolem pasu. Potom hlavu zase vzednu, políbím ho a znovu ji položím. Bill se najednou překulí nade mě a zírá mi hluboko do očí. Překvapí mě, takhle se na mě díval snad jenom v ten den, co mi poprvé vyznal lásku. Celá v rozpacích se začnu kousat do rtu.. Možná snad kdyby neměl tak krásné oči. A kdyby v nich nebylo tolik smutku, něhy a krásy... Mám pocit že se rozpustím - znovu.
"Nechápu jak jsem bez tebe mohla žít." zašeptám a tím prolomím ticho. Lehce se pousměje, ale stále mlčí jako by nedokázal vyslovit slova, která má na jazyku. Klidně oddechuje a pořád mi upřeně hledí do kukadel. Najednou se mi vybaví spousta krásných věcí co jsme spolu zažili... Ty večeře při svíčkách... První polibek... První usínbání vedle něho... První milování... Vana plná pěny... Bill... Bill... Bill... Kdyby mě teď opustil asi bych to nepřežila, pomyslím si. Najednou mám všechno po čem jsem toužila. Vzpomenu si jak sme s Natálií seděli na zastávce v Liepzigu a hledali dům Kaulitzových. To jsme byli ještě obě vyjukané, uculené a snící svoje sny... A obě jsme se navzájem milovali... A obě jsme milovali ty kluky z plakátu... Obě nás potkalo štěstí a byli jsme s nima šťastný... Kamarádky... Nejlepší přítelkyně... Sestry... Dvojčata... Tolik jsme se se oddělili, když jsme vlastně žili pod jednou střechou. Každá měla svojí lásku. A ani jedna neměla už tolik času na tu druhou. Stejně jako s Tomem, skončila i se mnou. Bodne mě u srdce. Po tvíři mi steče slza, ale okamžitě si ji setřu. Najednou si připadám sama. Najednou je ve mě prázdný místo, který vím, že se už nikdy nenaplní... Nikdy už nepotkám člověka jako je ona. Ikdyž byla nadevše miluji, už nikdy s Natálii se nedostanem do takové fáze jako ten rok v Německu. Rok, který nás spojil v sestry, ale které nás od sebe utrhl a každá se vydala na jinou cestu. A asi už se nikdy neuvidíme. Nikdy.
"Denny?" zašeptá náhle Bill. Pousměju se a zvednu hlavu abych ho mohla políbit. Zůstal mi jen on. On je teď má rodina. Bill, Tom a já. Teď jsme tři. A najednou vím, že mě Bill nikdy nenechá odejít. Že mě nikdy neopustí. A najednou vím, že mě doopravdy miluje. A že spolu budem až do smrti.
"Lásko, miluji Tě." řekne s začne mě líbat. A pro mě ty slova znamenají nejvíc...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti FF-Noc pod hvězdami?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama