Reklamy SEM

Noc pod hvězdami 38.díl

20. června 2008 v 9:41 | M@rketk@ |  FF-Noc pod hvězdami
Tom leží v posteli v hromadě peřin a svírá polštář takovou silou že je na několika místech potrhaný. Oči má uplně červené a žalem se celí klepe. Vypadá, jak herák při absťáku, napadne mě. Ale on má vážně absťák... Jenže od lásky... Na stole mě viděsí velký kuchyňský nůž. Takže on to vážně chtěl udělat...
Sednu si vedle něho na postel a nechám Billa sevřít ho v náručí. Sama ho lehce hladím po zádech a z očí mi opět začnou téct slzy. Ta svině. Panebože, ta svině! Když vidím Toma, jak leží bezmocně v peřinách, chce se mi umřít. Protože vím, že má zlomený srdce a protože vim, jak moc to bolý. A protože vim, že to bolý i Billa.
Bez jediného slova odstrčím Billa a nechám Toma vyplakat se mi na rameni. Asi dvě hodiny mčíme a všichni se utápíme v Tomove smutku. Ani jeden z nás nedokáže pronést jediné slovo.Až do té chvíle, než Tomovi dojdou slzy.
"Já jí miluju." zašeptá a snaží se, aby se mu netřásl hlas, "Pořád jí miluju..."
"Ona už se ale nevrátí, Tome." pohladím ho po dredech a pak si opřu hlavu o Billovo rameno.
"Já vím..." povzdychne si. konečně se trochu uklidnil. Ale je to na tolik abych se zeptala? Bill mě ale stejně předběhne.
"Proč?" jediné slovo a Tomovi opět přejede po tváři úplně vyřízený výraz.
"Včera mě asi hodinu přesvědčovala, abych s ní zašel do jednoho klubu. Nechtělo se mi... Rád bych jí líbal v týhle posteli... Miloval se s ní a neskotačil hned první noc po nějakých diskotékách... Ale nedala si říct. Jediný co z ní vypadlo, že jí volal kámoš a že ho uvidí po obrovský době a že se na něj strašně těší... Tak sem ji řekl: Ano...půjdeme... Proč ne? Al když jsme tam došli, začali mě holky poznávat a každá chtěla autogram...fotku...šáhnout si na mě... Najednou sem se ohlídnul a Naty nikde... Zůstal sem tam uplně sám. Po chvíli jsem jí uviděl stát opodál. Vedle ní byl nějakej zakrslej nedomrdlík a on jí držel kolem pasu. Ona se smála. Na něj. Vypdala jako malá holčička, kterou poprvé pozval kluk na rande. A ani jednou se na mě nepodívala... Nevěděl jsem co mám dělat a když sem se na o místo podíval, když už mě konečně ty holky nechali být, ona tam nestála. A ani jeho jsem nikde nezahlédl. Hledal sem asi všude..."
Tom se napije a pokračuje:
"Jenže teprve po dvou hodinách sem jí našel. Byla s... s... s nim... Líbali se v chodbičce za barek. On na ní těma svejma hnusnejma prackama hrabal. Na zemi ležela její podprsenka a tehdy jsem si všiml, že nemá tričko. Tehdy mi začalo docházet, že něco není tak uplně v pořádku.
´Nat?´ řekl jsem a ona se od toho kluka odklonila a se smíchem mě pozorovala.
´Co se děje?´ Jo přesně takhle blbě sem se zeptal. Přesně tyhle tři pitomí slova sem vyslovil!
´Jdi si za fanynkama´ zlostně na mě ukázala prostředníček.
´Já tě ale miluju!´ najednou sem se přestal ovládat a odtrhnul od ní toho sviňáka. Ten si dal pecu o zeď a upadl. Ona se hned sebrala sklonila se k němu a začala na mě řvát:
´Si normálni? Vypadni!´ Nechápal sem. Položil jsem jí ruce na ramena a opakoval:
´Ale já tě miluju´ a ona se jen zlostně zasmála. Nikdy se takhle nesmála. Nikdy.
´Vypadni, jenom to ztěžuješ.´chtěl sem odejít, ale nějak se mi dokázalo ji odvléct zpátky do hotelu. Noc přespala na gouči a u snídaně jste tu scénu viděli. To ona mě podvedla! Tak proč mám pocit, že za to můžu?!" zase začne plakat a já mám pocit, že mi pukne srdce. A taky mám pocit, že Natáliino bych nejraději viděla něde na podnose, abych ho mohla rozkrájet tím nožem co leží Tomovi na nočním stolku.
"Potom odešla sem... A když sem za ní přišel... Chtěl jsem se usmířit, ale ona... Ona.. prostě mi vlepila facku a řekla, že už mě má plný zuby. Ať jdu za fanynkama. Poslal sem jí za tím mrdusem. A víte co mi na to řekla? Že s nim prej dva roky chodila, než odjela do německa! Dva roky...a že je kvůli někomu, kdo si hraje na hvězdičku nezahodí. A pak si vzala tašku a práskla dveřma."
Bill Toma znovu obejme a ten vzlyká, ikdyž vzlyky se časem mění v silné dýchání a dýchání se mění na pravidelné. Tom konečně, vysílený okolnostmi dnešního dne, usnul.
"Ta svině." řeknu tentokrát nahlas a Bill se na mě smutně podívá.
"Nevěřil jsem že by toho byla schopná."
"To já taky ne. Takovou ji neznám. Tohle neni už ta za kterou sem ji měla. Tuhle už nikdy nechci vidět. Ničí Toma a to je mi dost proto srsti..." ukážu směrem na postel a otevřu dveře na chodbu. "Zůstaneš, nebo budeš se mnou?"
"Teď spí, nechám ho tu. Přijdu ho zkontrolovat." řekne zasvědceně a otočí se směrem k velkému noži a vyhodí ho z okna do Vltavy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti FF-Noc pod hvězdami?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama