Reklamy SEM

Noc pod hvězdami 37.díl

20. června 2008 v 9:33 | M@rketk@ |  FF-Noc pod hvězdami
"Mami?" pronesu do útrob chodby, ale byt zeje prázdnotou.
"Že by nechala volnej byt?" obejme mě zezadu Bill a rozesměje se.
"Zjevně." pokrčím rameny, "Nepřijdem sem až bude doma?"
"Ještě jsem neviděl tvůj pokoj!" hlásí a vecpe se do vedlejšího pokoje.
"Potřebuju průvodkyni!" hlásí.
"Miláčku, to je špatnej nápad!" snažím se ho odtrhnout od dvěří kde je česky nápis - ´DennifKa pokojíček = KLEPAT!!!´. Vytvářela jsem ho asi před rokem, ale už teď se za něj stydím!
"Je to skvělej nápad!" chytne mě v pase a začne líbat. V tu chvíli si představím s kolika klukama sem tady v tom bytě už byla a nějak mi není valno od žaludku.
"Tak ať ten trapas mám za sebou!" odtrhnu se od něj a otevřu dveře pokojíku...
Vypadá to tu pořád tak jak sem si to vyzdobila. Stěny pokrývají od spodu do stropu plakáty tokio hotel a Bill v životní velikosti mi leži na stropě nad postelí. Na stole jsou vyryté iniciáli D. K. (Denisa Kaulitzová), potom různé srdíčka kolem obrovského "BILL". Na plákátech je zaschnutá rtěnka a na poličce na červeném polštáři leží asi tři CD Tokio hotel.
Hlasitě polknu. Asi sem byla ještě šílenější, než sem předpokládala.
Bill jako by mi viděl do hlavy:
"Asi si byla ještě šílenější než sem předpokládal..." zašeptá a sedne si na bílí gouč, s velkou Tokio Hotel dekou, "Ale já tě prostě miluju i jako úplnýho blázna do THček!" usměje se a strhne mě k sobě na gouč. Vypísknu a sletim mu do klína.
"Ale jenom pod jednou podmínou..." zašeptá mi do ouška.
"Pod jakou?" pohladím ho po tváři.
"Že mě budeš navždycky milovat a nikdy mě neopustíš. Bez tebe můj život nemá cenu." něžně mě políbil a já se k němu natěsno přilepím.
"Vždycky tě budu milovat. Kdybych tě neměla, nikdy už bych to nebyla já. Prostě bych to nevydržela. Jestli mě někdy opustíš, zlomíš mi tím srdce." vyznám mu lásku.
Na chvilku se rozhostí ticho. Oba se vpíjíme do očí toho druhého a já vzpomínám na ten den, kdy jsem ho poprvé uviděla. Nikdy nepochopím jak jsem se zrovna já mohla stát jeho vyvolenou. Ale co vím jistě je, že ho miluji jako ten první den. Vlastně i mnohem víc, ikdyž se mi to vždycky zdálo nemožné. Ty jeho oči, když si mě zamilovaně prohlížejí. Jeho vlasy, když mě při milování šimrají na těle. Jeho ústa, které líbají nejlíp na světě. Prostě on. Můj Bill. Navždy moje láska.
"Já tě nikdy neopustím." pronese do ticha a povalí mě na gouč. Pomalu mě začne líbat na krku a já se neubráním slabému vzdychnutí. Vycítí, že ho chci a začne mě pomalu svlékat. Užíváme sei dlouho předehru a když mu konečně začnu rozepínám pásek u kalhot, najednou mu začne drnčit mobil. Opatrně se na něj zadívám, ale on zakroutí hlavou, ať si toho nevšímám a pokračuju. Když ale mobil ani po dvou minutách nepřestane drnčit, vzdám to a vezmu ho do ruky. Na displeji bliká "Brácha".
"Tom." oznámím mu a přístroj mu podám.
"Ano?" řekne do sluchátka a já ho začnu líbat kolem pupíku. Vím, že telefonuje, ale prostě se nedokážu udržet. Kolikrát se mi na tomhle gouči zdálo, že s ním spím a zrovna tady. Kolik nocí jsem probrečela, že ho nikdy nepotkám? Nesčetně. Prostě nejde se udržet. V tom se podívám nahoru a z Billovi tváře vyčtu, že není něco zřejmě v pořádku.
"Brácha, kašli na to." konečně promuví, "Prosímtě, kašli na to. Víš, že tě miluju. Že prostě seš ty a Deny moje rodina, kterou nikdy nechci opustit. Že jste dva nejdůležitější lidé na téhle planetě. Prosimtě nedělej to." jeho oči se zaplní slzami a některé mu začnou téct po obličeji. Zvednu se a obejmu ho. Pevně mě k sobě tiskne. Slabě slyším z telefonu i Toma:
"Nemůžu bez ní být... Nechci... Bille pochop to... Já nemůžu, nechci... Co kdyby tohle udělala Deny? Co bys dělal? Já to musím udělat!" uplně se mu třese hlas.
"Tome...prosím!" vidím, že Bill je na pokraji zhroucení. Nemůžu se na to koukat. Vytrhnu mu mobil z ruky a lehce mu pomůžu se posadit.
"Tome? Co zase provádíš?" řeknu zřetelně do telefonu. Na druhém konci slyším vzlykot.
"Deny...ona...ona...ona...ona mě opustila!" zašeptá a rozbrečí se naplno, "Neumim bez ní žít. Nemůžu. Sbohem."
"Jestli si něco uděláš, tvého bratra to zničí Tome. A veř mi, že ikdyž si můj nejlepší kamarád tohle bych ti nikdy neodpustila. Tak laskavě sklapni s těmahle kecama a přestaň se chovat jako by si chtěl zničit. Neničíš totiž jenom sebe, ale i mě s Billem." ani si nevšimnu, že sem začala křičet. Tom mlčí, ale slabé vzlyky slyším.
"Deny?" ozve se po pár vteřinách, dlouhých jako můj dosavadní život.
"Poslouchám tě."
"Prosímtě přijeď. Přijeďte i s Billem do hotelu. Co nejdřív. Já teď nemůžu být sám... Prostě nemůžu... Prosím." spadne mi velký kámen ze srdce.
"Dobře, hned jsme tam, neboj, všechno bude dobrý. Hlavně si nic neudělej, jinak tě vážně zapřísahám. S Billem tě oba milujem, prosimtě mysli na to. Sme tam hned." řeknu a zavěsim telefon. Bill si skrývá obličej v dlaních a tělo se mu chvěje.
"Lásko?" oslovím ho poté, co zavolám taxika. Jemně mu složím ruce kolem svého těla, "Bude v pořádku."
"Taky mě opustíš!" vyhrkne a prudce mě odstrčí. S žuchnutím dopadnu na koberec a z očí mi začnou padat slzy jako hrachy. Brečím jako by se ze mě měla očima vylít všechna tekutina. Najednou ucítím na ramenech teplé dlaně.
"Lásko, promiň. To jsem nechtěl." sehne se ke mě Bill a pomůže mi vstát. Pak mě obejme a pevně stiskne.
"Prosímtě odpust..." políbí mě.
"To už nikdy neříkej, Bille. Ty víš, že tě miluju a že spolu budeme navždy. Jenom my dva a naše láska."
"Miluji Tě. Nenechávej mě na tomhle světě samotnýho."
"Nikdy. Slibuju. Ale teď musíme za Tomem. Je na tom ještě hůř než mi dva dohromady." zkusím se usmát, ale moc mi to nejde. Potom s Billem seběhneme po schodech a naskočíme do taxiku. Takhle jsem si první návštěvu Billa u mě doma zdaleka nepředstavovala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti FF-Noc pod hvězdami?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama