Reklamy SEM

Noc pod hvězdami 36.díl

20. června 2008 v 9:24 | M@rketk@ |  FF-Noc pod hvězdami
"Ty si mě kousnul do nosu!" vykřiknu překvapeně a začnu se šíleně smát. S Billem ležíme v posteli a je nám krásně. Začnu ho líbat po nahém hrudníku a polibky směřuji k jeho roztomilému oušku. Když ho chvilku "ochutnávám" a pusinkuju, vrhnu se na Billa jako hladoví pes a ouško mu pořádně pokoušu.
"Už dost! Už dost!" hýká smíchem, protože sem zvolila útok a lochtám ho po celém těle. Když se konečně uklidníme, oba máme na tváři spokojený výraz.
"Tak razíme!" zvedne se a strhne ze mě peřinu.
"Prosim?!" vyplašeně na něj pohlédnu. Mám na sobě jenom malé kalhotky takže si přes hrudník přehodim Billíkův polštářek.
"No jde se poznat tvojí maminku! A tvůj pokojík!" zasměje se a strhne ze mě polštářek a hodí ho přes hlavu. Tím trefí malou, ale jistě velimi drahou, vázičku plnou čerstvích orchideí. Ta se svalí na zem a rozletí na tisíce kousků.
"Co bys to byl za hvězdu, aby si neničil hotelové pokoje, co?" rýpnu si, políbím ho na tvář a rozeběhnu se směrem k bílím starým dveřím, kousek na pravo od postele:
"Dneska mám koupelnu první já!"

U snídaně na sebe Tom s Naty koukají dosti divně.
"Podáš mi sůl?" vyprskne Tom a naty mu hodí slánku přímo do rozjedeného jídla.
"Sežer si to!" vykřikne, hodí po něm i svůj talíř a se zvednutým rypáčkem odkráčí někam z mého dohledu. Tom na ní zírá s otevřenou pusou a pak si schová hlavu do dlaní.
"Brácha?" opatrně promluví Bill. Já sem v šoku. Natálie se ještě nikdy v životě takhle nechovala.
"Je to asi moje vina..." zašeptá Tomík a praští pěstí do stolu, "Ale asi nic nedokážu pochopit."
Mumlá si spíš pro sebe než směrem k nám.
"Co se stalo?" zeptá se můj miláček, ale jeho dvojče se jen zvedne a odkráčí. Bez jediného slova. Utopen ve vlastním toku myšlenek.
"Co se stalo?" opakuje Bill otázku i mě. Pokrčím rameny.
"Nevím ani jestli to chci vědět..." naposledy se otočím za Tomem, který v tu chvíli zmizí za dveřmi..

I přes dlouhé přemlouvání jdeme s Billem ruku v ruce k ošklivému činžáku, pospreovaném snad z každé strany.
"Opravdu je to nutný?" protestuju ale on se jenom uculí. Je tak sladkej. Prostě ho musim začít líbat. Pomalu se dostáváme do tranzu. Slyším jak těžce najenou dýchá a mezi polibky mi zašeptá do ouška: "Máš někoho doma?!", čímž absolutně zničí sexy idylku, která panovala. Vybuchnu v nekončící smích. Když už jsem schopná mluvit, vypravím ze sebe:
"Billíčku, jdem tam protože ti mám představit svojí mámu! Myslíš že nám pro tu příležitost nechá volnej byt?"
Se smíchem dojdeme před vchod a já vyndám klíče. Ráda bych řekla, že sem je zapoměla, ale byl by se klidně šplhal po okapní rouře jenom aby konečně viděl moje věci před tím, než sem ho poznala. Naposledy se nadechnu, možná doufám, že mě i tady Billy přenese přes práh, ale nestane se a otevřu dveře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti FF-Noc pod hvězdami?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama