Reklamy SEM

Noc pod hvězdami 31.díl

20. června 2008 v 9:00 | M@rketk@ |  FF-Noc pod hvězdami
"Tak to abychom zase začali zkoušet!" směje se Tom do telefonu. Od kuchyňské linky se na něj nechápavě podívám. Potom mi dojde, že mluví o kapele. Je ráno a já jsem celou noc nemohla spát. Pořád jsem musela myslet na Billa. Zato on usnul hned po tom… Vstávala jsem už v šest a šla udělat alespoň velikou snídani. Kolem půl sedmé se sem vřítil Tom s mobilem u ucha. A teďka už mluví asi půl hodiny a já se na vaření absolutně nemůžu soustředit. Konečně to zavěsí.
Zvědavě po něm koukám.
"Čau!" pozdraví mě konečně.
"No ahoj…co je? Děje se něco? Ještě jsem tě neviděla tak brzo vstávat…" usměji se. I Tom je celý rozrušený, ale vypadá hodně šťastně.
"Budeme mít nové turné! A začne už za čtrnáct dní!" vypráví, abych se i já cítila trochu zasvěceně…
"Jo? No to je fajn…" snažím se zamaskovat smutek v hlase. Bez nich to tu nebude ani trochu fajn. Bude se mi strašně moc stýskat a bůhví, jak dlouho to bude trvat…
"No nemrač se na mě! Vy dvě pojedete samozřejmě s námi!" uklidní mě a já začnu skákat snad dva metry vysoko.
"Jéééé! A kde to vůbec bude?" ptám se radostně.
"Tak s toho budete mít s Naty velkou radost…bude to totiž vystoupení v Rakousku, potom jedeme do Švýcarska, Francie, Lucemburska, Belgie, Nizozemska, Dánska, Polska a nakonec…" napíná mě, ale já jsem si jistá, že vím, co chce říct, "Do České republiky!"
Jsem fakt moc ráda. Konečně uvidím svoje kamarády a kamarádky!
"Tamty státy musíme přejet rychle. Jeden den koncert a druhý tam přespíme a tak to půjde až do česka. Tam můžeme chvilku zůstat, protože je to poslední země na turné."
"No to je…prostě bombové!!!" vypísknu a do kuchyně vkročí Naty.
"Já tě miluji, ségra!" zaječím a překvapenou ji obejmu.
"Eh, já tebe taky, ale co se děje?" zeptá se a Tom, kterému se posadí na klín, jí to všechno přetlumočí. Natálie má stejnou radost jako já. Všimnu si ale ještě něčeho. A to jak po Tomovi dneska kouká. Zřejmě včera prožili něco hodně zvláštního. Sama začnu přemýšlet, jak se bude tvářit Bill. Teď už totiž není kluk, ale muž… :) A jsem moc ráda, že za to mohu já… :) Společně se nasnídáme a pak se sestřičkou přemluvíme Toma, aby nám něco zabrnkal na kytaru. Kolem deváté se jdu vysprchovat a upravit. V půl jedenácté už přemýšlím, jestli Bill náhodou neumřel…
"Bože…" začne se Naty šíleně smát, když se objevíme na Vivě já a Bill, s reklamou na Bravo.
"Hele, ale já ho ještě nečetla!" gebím se já. Tom se po mě natáhne a podá mi časopis.
"Na…To jsi asi jediná… Bill to včera četl pořád dokola, pokud zrovna nehysterčil, co ti je…" oznámí mi a všichni se začneme smát. Když článek dočtu, jsem v sedmém nebi. Je to fakt hezký. Ani si tam nic nepřimysleli a komentáře u fotek jsou víc než povzbudivé… A ještě jsme na plakátu, jak si dáváme tu pusinku… Je to prostě roztomilé. Odložím časopis a ucítím, že mi někdo položil ruce na ramena.
"Je to hezký, že jo?" zazívá Bill.
"Dobré ráno!" řekne Tom s Naty naráz. Potom se tomu začnou smát.
"Ahoj Bille…" otočím se pro polibek. Vyhoví mi a pak si sedne pode mne, pod pohovku. Jeho hlavu mám mezi kolenama. Něžně ho hladím po vlasech. Je mezi námi čtyřma hrozná pohoda.
Kolem druhé se nabídnu, že skočím pro oběd. Naty jde se mnou.
"Co je s tebou?" zastaví se najednou a zadívá se na mě mateřským pohledem.
"Víš…včera s Billem…mi jsme spolu…"
"…spali?!" vyhrkne. Kývnu hlavou, "Bože já si říkala, že je dneska nějak naměko!!!"
"Hmm…já vím…" nervózně se usměji.
"Ale něco tě trápí…" oznámí mi a poslouchá.
"No…já…" začnu.
"Vymáčkni se!" přikáže.
"Byla to jedna z těch nejkrásnějších věcí, co jsem s ním prožila…já…co když jsem mu dala úplně nejvíc? Co když už nečeká, že by se mnou mohl zažít něco nového? Co když je tohle všechno o co stál?" rozpláču se jí a ona mě rychle obejme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama