Reklamy SEM

Noc pod hvězdami 30.díl(+15)

20. června 2008 v 8:55 | M@rketk@ |  FF-Noc pod hvězdami
Vedle Natky dostanu ohromný výtlem.
"Zlato…" směji se, podle jejího výrazu odhaduji, že si myslí, že jsem se zbláznila, "zlato…já…" nemůžu ani popadnout dech, "Já mám alergii na kraba!"
Když to vyslovím, nejdřív na mě nechápavě zírá, a pak se začne šíleně gebit!
"Včera v noci jsme měli s Billem krabí salát…já nevěděla, že jsem na něj alergická!" směju se a jsem šťastná.
"Prej ti volal Bill…"
"Jo? Nevím, zapnu si mobil!" řeknu a vyndám telefon. Ihned mi pípne SMS.
"No ten si dělá snad srandu, ne?!" vyjeknu, při čemž na mě vrhne spousta stařenek vražedný pohled.
"Kolikrát?" zašeptá.
"113krát!" svěřím se jí.
"To je magor!"
"Jo, já vím, ale přesto ho miluju…" zasním se.
"A já Toma…" dál se bavíme zase o klukách, jak daleko s nima jsme. Já s Billem ještě sexuální život nezačala, ale Tom už s Naty spal…dozvím se naprostý popis toho, jak to probíhalo… Je to hezký, že jsme zase jenom samy spolu a pořádně si to užíváme! :) Ostatně - jako dřív! Pak si dřepneme do busu, který nás má odvézt za našima miláčka.
"Hele já brnknu tomu Billovi!" vzpomenu si náhle a šmátnu pro mobil. Přesně v tom okamžiku začne zvonit.
"Ahoj lásko!" zvednu to. On mi snad čte myšlenky!
"Ahoj zlatíčko, tak co?" ptá se. Ihned si vzpomenu na jeho objetí a polibky a jsem jako v transu.
"To bys opravdu neuhodl…" chci ho napínat, ale zamručení na druhé straně mobilu mě donutí mu to vylíčit, "Bille, já mám alergii… Hmm… Ne, neboj… Na tebe fakt ne! Na kraba! Jo, to mi povídej! Hele mi jsme před barákem, tak pojď dolů! Ahoj. Jo, já tebe taky!"
Když se pomalu plazíme k domku, Billík už čeká přede dveřmi. A po boku má Toma. Tem září jako sluníčko a ihned se vrhne k Naty. Vezme jí do náruče, mě pozdraví a odnese si jí dovnitř.
Zato Bill ke mně přijde opatrně.
"Achojky Flíčku…" nazve mě Flekem?! Usměji se.
"Ahoj…" upřu na něj pohled. Pomalu mě obejme a políbí. Ten letmí dotek jeho rtů se změní na opravdu dlouhý a vášnivý polibek. Zvedne mě do náruče.
"Moc jsem se o tebe bál…" řekne upřímně.
"Bille…moc tě miluju…" natáhnu se pro další pusinku. Přitom ho pomalu začnu škrábat po zádech. Vzrušeně vydechne.
"Počkej…" směje se a honem si mě odnese do svého pokoje. Tam ležíme na posteli. Líbáme se. Mazlíme… Že je Bill opravdu hodně vzrušený poznám, až když mu přejedu po jeansech přímo po rozkroku…
"Chtěl by si mě?" přivřu oči a nechávám se hladit po celém těte.
"Strašně moc…" zahledí se mi těma svýma krásnýma, hnědýma a smutnýma kukadlama do očí a já doufám, že tahle chvilka nikdy neskončí. Jemně mu stáhnu tričko. Potom mě něco napadne.
"Monent…" usměji se a pádím zamknout. Bill na mě se smíchem kouká. Pak se zase věnuji jen jemu. Pomalu mu zajedu jednou rukou do vlasů a druhou ho něžně škrábu po zádech. Líbá mě a přitom rozepíná mojí košilku. Za pár minut už si hraju s jeho páskem. Hlavně pomalu. Teď už přede mnou stojí jen ve slipech. Stáhne ze mě sukni. Jemně ho hladím i přes spodní prádlo…
"Já to snad nevydržím…" zašeptá mezi vzdechy. Sundá mi podprsenku a já z něho stáhnu poslední kousek oblečení. Sama mám na sobě jenom tanga.
Je přede mnou úplně nahý. Teď i on mě svlékne. A potom mě líbá. Úplně všude, ale najednou ho převalím na záda a začnu si hrát s jeho tělem. Strašně mě vzrušuje, jak vzdychá… Nakonec cítím, že už je to pravá chvíle. Naposledy ho pohladím po tváři a nechám, ať na mě nalehne. Potom se spolu milujeme… A je to ta nejkrásnější noc v mém životě…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti FF-Noc pod hvězdami?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama