Reklamy SEM

Noc pod hvězdami 24.díl(+15)

20. června 2008 v 8:19 | M@rketk@ |  FF-Noc pod hvězdami
"No, tak místo diskotéky se jdeme podívat do obchodu a koupit novou postel." pronese Tom do naprostého ticha. Všichni se opět řežeme smíchy. Strach z dnešní noci mě nadobro opustil… :)
"Ještě, že naše je pevná…" dráždím Natku, která je pekelně naštvaná. Při tom pádu na zem se jí zlomil podpatek.
"Ty vole! Debile!" začne do mě mlátit. Já se jenom směji. Po pár minutách se konečně všichni postavíme na nohy.
"Fajn, tam mi jdeme nakupovat!" :) přezuje se sestra a čapne Tomíska za tlapku.
"Tak pa, vy naše hrdličky!" mávají na nás a konečně za sebou zabouchnou. Když osiříme, nastane naprosté ticho. Bill mě pozoru, ale ani jeden nemluvíme. A to je u nás hodně divný. Jsme totiž jeden ukecanější než druhý… :) Beze slova se sebereme a jdeme do Billova pokoje.
Tam si sednu na postel a Bill zapálí svíčky a zhasne. Potom se posadí ke mně.
Tiše tam dřepíme. Najednou se na mě Billy podívá. Tím svým pohledem. Něžným, vášnivým, ale nádherným! Lehce se k němu přiblížím. Pomalu. Až se naše rty dotknou. Je to krásný. Krásnější než kdy jindy. Lehce mi sundá mikinu. Začnu ho líbat na krk. Lehce vzdychá a to mě popouzí k další akci. Zajedu mu rukama pod tričko. Snažím se mu ho sundat, ale je moc obepínané. Musím mi s tím pomoct… :) Oba se tomu smějeme, ale pak zmlkneme. Vezme můj obličej do dlaní.
"Miluji tě. Jsi celý můj svět." řekne mi. Projede mnou vlna lásky, kterou k němu cítím.
"A ty můj…" políbím ho. Tentokrát však chce líbat on mě. Lehce mě hladí po zádech a líbá na uchu. Je mi nádherně. S ním. Pomalu mi sundá nátělník. Na podprsenku se zatím neodváží. Pak si najde zase cestu k mím rtům. Něžně ho škrábu nehtama po zádech. Líbí se mu to a to mě těší. Hraju si s jeho páskem. Je na mě ale moc složitej. Docela rychle vede moje ruce ke správnému otevření. Po chvilce se mi to podaří. Svlékne si kalhoty a pak instinktivně strhne mojí sukni.
"Hey…pomalu na mě!" dám mu slááááďoučkou pusinku. Omluvně se usměje.
"Plomiň…" místo odpovědi pokraačuji v líbání.
Potom asi hodinu navzájem studujeme svoje polonahé těla. Ani jeden se však neodvážíme svléknout toho druhého úplně. Lehce vezmu Billovu ruku a přiložím jí na zapínání mojí podprdy. Pochopí, že by bylo cool mě jí sundat. Jenže nastává problém: NEJDE MU TO! Já mu nějak pomůžu a už máme na sobě jen jeden kousek. Jak koukám na Billa, tak se jeho kámoš docela hustě probudil…:) Ještě ale má Bill slipy a já tanga. Jenže to taky brzo zmizí na haldě ostatního prádýlka. Cejtím, že je správná chvíle vytáhnout kondom… Mno na dítě jsem opravdu ještě mladá! :) Jenže, když se nám konečně "prcgumu" podaří otevřít, vylétne, udělá piruetku a potom elegantně dopadne na počítač. S Billem dostaneme záchvat smíchu. To nejde prostě vydržet…jenže za chvílku se na mě můj brouček podívá tak svůdně a nádherně, že se vydáme na "druhý pokus". To se nám povede. Bill si vezme gumičku na sebe a pomalu si na mě lehne. Při tom mi pořád šeptá, jak moc mě miluje. Je to to nejkrásnější, co jsem zatím prožila. Než ale do mě Bill stačí vniknout, vrazí k nám bez zaklepání vytlemená Naty s Tomem se slovy: "No to byste nevěřili…" Billy ze mě rychle seskočí a já si dám peřinu až pomalu k očím. A ty na ně vražedně upírám. Ani Bill se netváří nějak přívětivě. Všechno zkazili…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti FF-Noc pod hvězdami?

Ano
Ne

Komentáře

1 Forme Forme | Web | 20. června 2008 v 8:29 | Reagovat

Ahoj máš pěkný blog. ¨Koukni ke mě mám tam super videjka, ale malou návštěvnost tak prosím koukejte. Díky. A byl bych rád kdyby jste byly stálími zákazníky. Přidávání new věcí na web bude vždy když se dostanu ke svému pc. tokiohotel-de.unas.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama