Reklamy SEM

Noc pod hvězdami 17.díl

20. června 2008 v 7:29 | M@rketk@ |  FF-Noc pod hvězdami
Vrátíme se až pozdě v noci. Ty dvě hrdličky už spinkají a tak jdeme dělat to samé. (Tím myslím spinkat :)) Ráno se pro změnu probudím před Billem a sejdu do obýváku. Jen tak koukat na telku. Za pár minut za mnou přijde Naty.
"Ahoj."
"Brej den." odpovím jí, "Jsme v telce."
"To často." řekne pohodlně.
"Budeš mě ještě dlouho napínat?" vyjedu najednou, a povalím jí na pohovku. Začneme se majinko prát, ale za chvíli se uklidníme.
"No tak včera…"
"No tak včera…"
"…když jste odešli…"
"…když jste odešli…"
"Ještě jednou po mě zopakuješ a neřeknu ti nic!" výhrůžně se na mě podívá, ale v očích jí vidím náznaky zadržovaného smíchu.
"Pomíň žlatí!" zašišlám na ní a ona výtlem konečně pustí. Zbytek se dozvím vzápětí. Tak to udělala. Mají po prvním sexíku. A prej to bylo víc než dokonalí!
Chci slyšet detailu, ale do pokoje nakoukne moje mamka. Nepředstírám, že nejsem v šoku, ale začala jsem si z Billem, tak jsem již připravená na cokoliv.
"Ahoj!" začnou a vysvětlí nám, co tu dělají. Ten počáteční rozhovor přeskočim…stejně je jen o našem zdraví, štěstí atd.! :D Za hodinu vrazí do pokoje Bill s Tomem v zádech. Podle výrazu Billíka jsem si jistá, že taky neví o co go. Naštěstí nám Tom vysvětlí, že naše maminky přijeli v noci a on jim byl osobně otevřít.
Dozvíme se, že jsme dětičky z děcáku a to na nás dost zapůsobí…ale hlavně, že jsme spolu. Nezdrží se ani tři hodiny a už pospíchají zase do ČR. Světe div se. Od teď jsme právoplatně odstěhovaný ke Kaulitz twins…! Ale za týden musíme ještě do ČR a máme tam jezdit nejmíň jednou za měsíc… Ale přesto je to super! :) Maminky odejdou a já padnu Billovi do náruče. Jenže jemu zazvoní mobil… :(
"Hmmm…OK." říká do sluchátka.
"Holky….my musíme na ten rozhovor! Tome venku čeká auto." doprovodíme je až před barák. Naty dá Tomískovi lehkou pusinku. Ten já pevně obejme a potom nasedne do taxíku. Bill mi dá nejdřív taky lehkou pusinku, ale je z ní pořádnej francouzák… :) Taxikářovi div nevypadnou oči z důlků. Potom už Billík musí jít. Ani se mi nechce ho pustit.
"Miluju tě." vystrčí hlavu z okénka a dá mi ještě jednu pusinku. Odtrhne nás rozjetí mercedesu, a už na sebe jen máváme.
"A jsme sami!"
"Hahááá."
"Sem zvědavá na co všechno se je budou ptát!"
"Fajn, ale mi jdem na oběd…!" zakručí mi v břiše.
"Ok, ale jde se nepatrně zamaskovat!" utíká Natka Tomíkovi vzít jednu kšiltovku a já si nasadím brýle.
"Mám nápad!" řvu do patra a natírám si pusu leskem.
"Jakej?" odpovídá mi sestra taky řevem.
"Vem si peněženku! Pak půjdeme nakupovat!" dle potěšeného řevu odhaduji, že se jí můj nápad zamlouvá… :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti FF-Noc pod hvězdami?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama