Reklamy SEM

Tomův den IV.díl

20. dubna 2008 v 12:52 | (Marky) |  FF-Tomův den
...že se usmíwá.
"Je to jen naražené pane Kaulitz," řekne a pak spiklenecky dodá, "ale stejně wám to přewážu obwazem, kdybyste třeba chtěl postrašit bratra."
Rozesměju se, i když skutečnost, že zítřejší konzert odpadá, mě wrátí zpět do reality.
"Děkuji a kdy už budu moct zase brnkat na kytaru?" zeptám se sklesle.
"Už za týden o tom nebudete ani wědět!" ujistí mě s úsměwem a pokyne směrem ke dweřím.
"No tak to mám napětkrát zlomený, půjdu na operaci a na kytaru už nesmím ani šáhnout." oznámím sedícímu Billowi w čekárně. Jen na mě s hrůzou pohlédne. Mám pocit, že dostane infarkt.
"Co-cože?!" wyprawí ze sebe za chwilku.
"No jo. Kapela je w tahu." zahlaholím a máwnu na zbytek lidí w čekárně, kterou během těchto slow opustím. Bill mě za pár minut dožene a wypadá, jakoby nemohl dýchat.
"Ty? Teď? Sme úplně na wrcholu?!" plácá a wypadá, že se každou chwilku nerwowě zhroutí, "Doprdele! Já sem takowý howado!!!" Nadáwá si a mě dojde, že už ho nechci dál trápit. Ukážu mu dwa překřížený prsty a nastoupím do wýtahu, kterej práwě přijel.
"Co? Ty...ty!!!" wlétne mi do náruče a pak mě začne škrtit.
"Heeeej! Brácha! Počkej! Sice neumírám, ale až tak zase zdrawej nejsem!"
"A co teda našemu welewáženýmu Tomíškowi je?" zeptá se mě s jiskřením w očích.
"Welewážený Tomíšek má naraženou pacičku..." schrnu celou doktorowu řeč do pár slow, ale konec si nepatrně pouprawím... :-) "A do konce týdne musí odpočíwat!"
"Takže zítřejší konzík je w háji zeleným?!" táže se wážně a mě nezbýwá než přiswědčit. Bill na mě udělá smutný oči a pak jde nowinku zawolat zbytku bandu. Tak to bysme měli. Dneska je wážně den D... :( Nejdříw Káťa s Dawidem a teď ta ruka...náladu už mi sprawěj jenom pěkný baby w nějakém klubíku.
"Tak...wyřízeno! Kluci slíbili, že obwolaj manažera a zhádaj se sním za nás." otočí se ke mně Bill a začne twořit mámě domů SMSku.
"Fajn a mi..." chci mu nawrhnout plán, ale má mě prohlídnutého docela dobře...
"...ne! Do žádný putiky s teboou nejdu!" wyjede, ale koutky úst mu cukají do skrýwaného úsměwu.
"Ale bráško...a co to piwko, co na nás čeká...a ty holky?" zadíwám se na něj. On wšak má na práci něco jiného...
Dweře wýtahu se otewřou a downitř wplujou dwě sladký roštěnky.
"Ahoj." usmějou se na nás a opřou se o stěnu wýtahu.
"Čau!" wrátíme jim úsměw. Bill se trochu odwrátí a dál se wěnuje psaní zpráwy na mobílku. Podle jeho chowání mi dojde, že nějak nestojí ani o jednu z nich. I já si je pořádně prohlídnu a poklesne mi brada. Dojde mi, že s tim "sladký roštěnky" sem se dost seknul.
Jedna má na sobě bílí průhledný swetřík a pod ním děsnou babkowskou podprsenku. Wlasy má spletené do úhledného copu, kterej jí wlaje až k ošoupanejm mrkwáčům nejistý barwy, které zakončují černo-čerwené kecky. Při úsměwu odhalí hezké bílé zoubky. Docela by ušla - teda, až na to oblečení!!!
Ta druhá je pro změnu wyparáděná a oblečená podle poslední módy, ale zřejmě si ze swých mírně zažloutlích křiwých zubů zapomněla setřít zbytky ohawně rudé rtěnky.
Teď už se jen modlím, aby to nebyly naše faninky, ale bůh mě dnes oprawdu nemá rád...
"Kluci...dali byste nám autogram? Prosím prosím..." wkouzlí "rtěnkowý" úsměw módní hwězda. S Billem se na sebe podíwáme a bez mrknutí wíme, že na ně máme naprosto stejný názor.
"Fajn." pronesu odměřeně a nejistě se podíwám na mrkwáčowku, která si sundala swetřík.
"I na ramínko od podprsenky?" zamrká na mě, ale já mám w tu chwíli co dělat, aby mě neodwezli. Bloncka si to wyloží po swém a wraazí mi do ruky tlustý fix.
Juknu na Billa, kterej zadržuje wýtlem. Očima wyhledám brunetu se rtěnkou na zubech a hlawou kýwnu směrem k Billowi. Usměje se (proč?!) a swůdně se wydá za mím bráchou. Já mám co dělat, abych té swojí tu podprsenku nestrhl. Ne proto, abych mohl obdiwowat její malá prsa, ale abych se už na tu wolánkowou kozenku nemusel díwat.
"Tady prosím." zašeptá mi do ucha a snaží se mě do něj kousnout. Ještě, že je tak malinká a pořádně na něj mě nedošáhne. Podepíšu se a doufám, že se oblékne, ale jí se do toho nějak nechce. Jen se mě pořád snaží rafnout do toho ucha. Začínám couwat. Kouknu se na swé dwojče a sem rád, že w tom nejedu sám. Rtěnkowka se ho snaží políbit. kouknu se na odpočítáwat pater, kdy už tahle denní můra skončí. Uf, poslední patro, ulewí se mi, když w tu chwíli to s námi zacuká, ař na mě blondýnka přímo spadne...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti FF-Tomův den?

Ano
Nic moc
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama