Reklamy SEM

Tomův den II.díl

20. dubna 2008 v 12:49 | (Marky) |  FF-Tomův den
Nasadím trochu naštwaný wýraz, ale přesto se mi zdá, že je na mě widět, že mám radost z toho, že přišla. Každou chwilku to někde zabliká, ale moc tomu newěnuju pozornost...zřejmě se mit o jenom zdá. Přesto se otočím na druhou stranu a dělám, že ji newidím.
"Tome? Hádej kdo to je!" přikreje mi někdo oči dlaněmi. Má nějakej jinej hlas, možná je nerwozní...napadne mě...ale to se mi asi jenom zdá...
"Káťo!" zašeptám, otočím se a wrazím jí pusu. Jsem na sebe pyšnej, jak rychle sem to dokázal... Teda spíš bych na sebe byl pyšnej kdyby ten dotyčnej byla Káťa. No a nebo kdyby to byla alespoň holka...
"Co to wywádáš?!?!" zajíkne se David, jeden z mejch dobrejch kamarádů, na kterého sem poslední rok neměl naprosto čas.
"Já...eh...já...myslel..."
"Ty seš normálně teplej!" zařwe přesně w okamžiku, kdy se Káťa opře o stěnu altánu. Z jejího wýrazu je jasně poznat, ža nejen wšechno dobře widěla, ale skoro wůbec nic neslyšela, až na ten Davidůw řew.
"Já wám to wyswětlím..." snažím se nerudnout. Widím jak Káťa jenom zakroutí hlawou a řekne:
"Můžeš začít."
"No...já sem tě támhle widěl," ukážu kousek od altánku, kde sem dneska poprwé spatřil Katku, "pak sem se od tebe otočil a nakonec mi někdo zakryl oči a tak sem myslel, že si to ty!" koktám jako malej kluk, ale se swou obhajobou sem spokojen.
"Ty si si mě splet s klukem?!" zařwe Káťa přes celej park. Zase to nepřijemné blikání. Co to sakra je?!
"NE!!! Teda..." newím, co ji mám na to říct, má wlastně prawdu, "...jo."
"Ty buzerante!" zaječí. Sem oprawdu "takhle" malinkej, protože už po nás kouká wšechna ostatní populace parku. "Ty doufám teplej nejseš." otočí se na Davida, kterej na mě wrhá nechápawé, ale přesto wražedný pohledy. Jen ji oznámí, že "on" narozdíl ode mne teplej není. "Fajn." spokojí se s odpowědí Katka, "Tak a nechceš se mnou jít někam na zmrzku?" Ona ho normálně pozwala na rande!!!
"Jo moc rád!" zwolá Dawid a oba mě bez rozloučení opustí. Já sem totálně w šoku. Nejen, že si celej park myslí, že sem na kluky a nějaký roštěnky se támhle tlemněj a ukazujou si na mě, tak to wlastně rozhlásí holka, se kterou sem měla dneska rande. A ještě tu furt něco bliká!!!
Když se tak trošku wzpamatuju, dostanu záchwat smíchu. Tohle není nornální! Kráwa! Když si to ani nenechá wyswětlit, je to její problém, já můžu mít mnohem lepší! A to že sem se splet? No a co? Není to prwní ani poslední omyl w mém žiwotě, tak co!
Stejně sem z toho trošku w šoku, ale přesto wstanu a jdu zpátky směrem k taxíku. Teprwe teďka mi dojde, že newim, kam wlastně chci jet. Nejdříw se skočím někam nadlábnout a pak pojedu do hotelu. S trochou štěstí se šel Bill taky někam prowětrat a kdyžtak si něco wymyslím.
Dole w recepci si wyzwednu klíč a pomalu se loudám po schodech nahoru do našeho pokoje. Wýtah mi pro změnu ujel. Když konečně zachrastím klíčem w zákmu a otewřu, prwní co uslyším je woda. A nejenom, že ji slyším! Já ji dokonce i widím!!!
"BILLE!!!" zaječím a zdrhám do koupelny, kde uwidím tekoucí wodu jak se walí přes práh. Rychle jí wypnu.
"Ty jeden de...BILLE!!!" lítám po pokojích, ale Bill nikde. Rychle se kouknu na tu spoušť co zanechala woda. No...mohlo to být horší. Asi zapomněl zawřít wodu.
"Heeeeeeeej! Je někdo doma?!" uslyším Billůw hlas.
"Jo a můžeš mi laskawě wyswětlit, co si tu dělal?!" wyjedu na něj a snažim se nešlápnout do weliké louže na podlaze.
"Doprdele!" ulewí si a smutně se po mně podíwá. "Sem idiot."
"Ale wždyť to nic není!" musím se pousmát, "Možná má tenhle hotel hezkou uklizečku."
Bill se usměje a zawoláme na recepci.
"Hele, brácha, a můžu mít dotaz?"
"Jo." podíwá se po mě Bill trochu wyjeweně.
"Co si to tu wůbec prowáděl, že si nechal puštěnou wodu?!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti FF-Tomův den?

Ano
Nic moc
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama