Reklamy SEM

Tomův den I.díl

20. dubna 2008 v 12:46 | (Marky) |  FF-Tomův den
"Tome..." Co to je??? "Tome..." To je ale hezké jméno... "No tak sakra wstáwej ty lenochu!!!!!!!"
"Ech...co blbneš brácha???" posadím se na posteli a zadíwám se na černowlasého kluka s řasenkou w ruce. Bože...jsme si fakt dost podobný...kdyby si Bill nechal udělat dredy, neobarwil si tehdy wlasy a přestal se malowat, jsme úplně stejný...
"Je deset." oznámí mi a pádí zpět do koupelny.
Deset? Tak co mě ten blázen budí??? Asi si ještě schrupnu...
"Radši bych se šel připrawit, bejt tebou..."
Ježiš ten mě dneska štwe! "Připrawit na co?"
"Tak ty mě včera zbuzeruješ, abych tě nezapoměl wzbudit a teď ani newíš proč!" směje se.
"A jak předpokládám, ty mi to asi neřekneš, co?" jako...fakt by mě zajímalo proč sem se nechal wytáhnout z postele takhle brzo...
"Omyl, ale příště bys na swoje rande zapomínat neměl!!!"
Ouwej, já mám rande!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A zrowna s Káťou!!! Zmateně se kouknu na hodinky a zjistim, že si s Billem powídám už čtwrt hodiny. A sraz máme we jedenáct. A jejda...když si spočítám, že cesta mi trwá půl hodiny, tak absolutně nestíhám! Jako střela wylítnu z postele a předběhnu Billa na cestě do koupelny.
"Tak teď už si ze mě oprawdu děláš srandu!" slyším jeho hlas za zády, ale je mi to upřímně jedno.
"No fajn...ignoruj mě!" pronese ironicky Bill když mu přibouchnu dweře před nosem. Strhnu ze sebe trenky a rychle wlezu do sprchy...
"Áááááááááááááá! Bille ty si se zbláznil!!!" zařwu, když se na mě dopadne ledowá woda, která mě maximílně wzbudí.
"Co zase chceš?" wlétne do koupelny. Ouwej...zapomněl sem zamknout.
"Ty seš normální magor! To se sprchuješ úplně ledowou?!"
"Ty naděláš...Zkoušel sem otužowání..."
"Jo! Na mě!!!" už se mi zase směje. Někdy je to s ním k newydržení. "Jo a byl bys tak hodnej a zwládnul na wečer někam wypálit?"
"Bože, ty bez toho sexu oprawdu nemůžeš bejt ani minutu..."
"Za to, že ty si ještě s nikým nespal ti já nemůžu!" otočí se a smutně odejde. "Brácho! Promiň!!! Já to tak nemyslel!"
No nic na wíc omluw nemám čas. Mám už jenom deset minut. Osprchuju se horkou wodou, wyčistim si pořádně zuby a letim se obléknout.
"No tak čau!" loučim se s Bille, kterej mě, ale ignoruje. Asi sem ho pořádně naštwal. No, wečer si to u něj snad wyžehlim.
Když už mě wýtah hotelu, we kterém teďka bydlíme sweze úplně dolů, dojde mi, že nemám kšiltowku. Tak to je moc!!! Bez kšiltky nejdu. Ne! Jedu zase nahoru.
"Billéééééééééééé!" Ječím za dweřma, protože sem přišel i na to, že jsem si dole na recepci zapomněl klíče. Dweře klapnou a já jen spatřím záda swého dwojčete. Čapnu kšiltowku, ale we dweřích se ještě otočím.
"Bille...?" silueta přede mnou se zastawí. "Rád bych mluwil s tebou, ne s twými zády..." Asi pět wteřin přemýšlí a pak se otočí. "Promiň brácho, já sem to tak oprawdu nemyslel. Omlouwám se."
"Fajn, ale teď už by si měl letět, protože už máš je dwacet minut!" řekne a pomalu se na mě usměje. Pak už wážně zaklapnu dweře a zjistím, že mi práwě před nosem ujel wýtah. Bože! Rozeběhnu se ke schodům a když sem konečně dole chytnu si taxíka. Patnáct minut. Příště jedem do jednopatrowého hotelu!!! Ten snad seběhnu rychleji!!! Proč ještě nejede?! Ježiš já mu neřek kam!!! Rychle chybu naprawim a konečně swištíme po německých silnicích.
Za dwacet minutek už stojím na kraji krásného parku. Skwělé! Jdu o pět minut pozdě!!! Co nejrychleji běžím k blízkému altánku. Možná budu mít štěstí a Káťa se opozdí jako já! Není tady...uf!!! Sednu si a dělám pana čekajícího. Při tom se snažím zakrýwal udýchanost po běhání.
Eh...Za dwě minuty čtwrt? Že bych se z postele wypotácel zbytečně?
Za minutu čtwrt...co? Jako co když nepřijde? Eh...jako to sem sem jel zbytečně? Ona nepřijde? To se budu muset na celej den někam zašít, protože takowej trapas bych před Billem nikdy nepřiznal.
Čtwrt! Přesně patnáct minut zpoždění! Už se chystám wstát, ale w tom spatřím krásnou brunetu s hnědýma očima...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti FF-Tomův den?

Ano
Nic moc
Ne

Komentáře

1 lléňa lléňa | E-mail | 9. června 2008 v 9:51 | Reagovat

tenhle příběh je faktis hustej

2 Ainikki Ainikki | Web | 29. července 2008 v 19:14 | Reagovat

Tak jsem přelouskala první kapitolku tohohle příběhu, rozvíjí se to dobře, určitě si přečtu víc, dneska ale už silná nestíhačka..:o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama