Reklamy SEM

Skočím Bille, skočím

26. dubna 2008 v 22:13 | (Marky) |  FF-Jednodílné
Byl večer a Tokiáčci jeli po náročném dnu plném focení a rozhovorů do jejich společného bytu. Všude byla tma. Kluci se v autě docela dobře bavili, ale jejich šofér se choval nějak divně. Tvářil se vystrašeně a všude kolem se rozhlížel. Najednou do jejich auta narazilo jiné. "Co to k sakru bylo?!" leknul se Gustav. Než ale stačil řidič cokoli říct, přišel další náraz. Pak už to byla rána za ránou. Po jednom z prudkých nárazů z boku se auto převrátilo na střechu. "Lidi, je vám něco? Musíme rychle utéct, tady to bouchne. Po této větě jejich řidiče se všichni zvedli a začali zdrhat. Všichni až na jednoho. "Kde je Bill?" zalekl se Tom. "Kluci, jdu zpět. Já ho tam nenechám!" Tom se otočil a rychlou chůzí spěchal k autu. "Stůj! Tome, neblázni, bouchne to!" křičel na něj jejich řidič.
Jako by to neříkal. Do pěti sekund se ozvala ohlušující rána a Tom odletěl minimálně o tři metry. Potom zaslechli blížící se sanitku a hasiče. Gustav se neudržel a se slzami v očích začal křičet: "Teď je nám už sanitka k hovnu! Teď už je k hovnu!" "Kde je Tom?" zajímal se Georg. Nikdo mu ale neodpovídal. Pak si všimnul kšiltovky vyčuhující ze škarpy. Běžel tam. Ubrečený Tom ležel na trávě. S Georgem, ani s nikým jiným nechtěl mluvit. Všichni ho ale chápali. Něco takového by se dotklo všech.
Po Billově smrti si dala kapela pauzu. Uplynul už celý půlrok. Šest měsíců utrpení od nejhoršího dnu v Tomově životě. Už půl roku nemá bratra. Tehdy se rozhodl, že půjde za ním do jiného světa. Jeho dvojče pro něj bylo vším a život bez něj by nebyl život.
Pozdě v noci Tom vylezl na střechu budovy, kde asi před rokem točili klip Spring nicht. Postavil se na okraj a koukal z výšky dolů. V hlavě se mu přehrávala právě ona písnička.
KŘIČÍM DO NOCI PRO TEBE, NENECH MĚ VE ŠTYCHU, NESKÁKEJ! SVĚTLA TĚ NENAJDOU, KLAMOU TĚ, NESKÁKEJ! tVÁ VZPOMÍNKA NA TEBE A MĚ, SVĚT TAM DOLE NEPLATÍ, PROSÍM NESKÁKEJ!
To ho ale ještě víc utvrdilo v jeho rohodnutí. "Skočím, Bille, skočím," zašeptal Tom do ticha a do tmy. Udělal krok v před, krok do prázdna. Opravdu skočil!
Jeho tělo našla ráno policie. Objevili také dopis na rozloučenou.
"Gustave, Georgu-je mi to líto, ale moc dobře víte, jak jsme na sebe s Billem byli vázaní. Nešlo to jinak. Bylo mi s vámi fajn. Mami-asi to pro tebe nebude lehké, ale věřím, že mě pochopíš. Fans-skvěle jste naší skupinu podporovali, ale skupina bez Billa by už stejně nemohla fungovat. Děkuju vám za všechno i za Billa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama