Reklamy SEM

Já ho prostě nenávidím XVIII.díl

20. dubna 2008 v 12:21 | (Marky) |  FF-Já ho prostě nenávidím
TOM!!Co tady proboha ten dělá? ,,Čau kočko!´´pozdraví a mrkne na mě..FUJ!Je mi z něj vážně špatně.. ,,Co tady děláš?´´vyjedu na něj. ,,No...víš,hm...nechceš se radši projít?´´navrhne....,,Ne!!Nejdřív bych chtěla vědět,jak co měla znamenat ta Billova SMSka?´´zeptám se chladně.,,No..mně bylo jasný,že by jses se mnou vidět nechtěla...a ´´koktá..Tom..,,Samozřejmě,že nechtěla!!Po tom všem,co jsi mi udělal!´´už na něj skoro ječím...Sice bych té situace mohla klidně využít...a pobláznit oba Kaulitzovi...ale teď se musím hlavně soustředit na Billa.. ,,No tak co chceš?´´zeptám se stále chladným hlasem.... ,,Víš,Markét ,já jsem si uvědomil,že tě vlastně miluju!!´´koktá Tom...a já se fakt neudržím a vyjeknu smíchy...naštěstí to však zakryju kýchnutím...Téééda...takový vyznání lásky...to se fakt překonal!!!IDIOT! ,,No...a to je vše,co jsi mi chtěl?´´držím se statečně.. :))
,,No...vlastně jsem chtěl ještě tohle´´vyhrkne,potom se ke mně přitiskne a vrazí mi jazyk do pusy. Blééééé!!Je to snad ještě horší než s tím buzikem... Ten deBill aspoň líbal jako normální člověk...zato tohle líbá jako .... zvíře...Je to fakt celkem dost nechutný!!Líbá mě divoce a drsně....no prostě HNUS!Na tohle já fakt nejsem..Chci se od něj odtrhnout,ale Tom mě drží pevně a nepouští mě...Spíš naopak..Přitahuje si mě blíž a blíž...V té chvíli se přihodí spousta věcí naráz...Otevřenýma očima vydím asi milion (obrazně řečeno..) fotografůů a potom už jsem oslepena samým BLESK! BLESK!Ještě před tím však zahlédnu Billa,vycházejícího z hotelu...Když nás uvidí chvíli na nás zírá a potom se otočí a utíká do hotelu... Když se od sebe konečně odlepíme následuje potlesk fotografů...Už se nemůžu dívat na tu jeho hnusnou tvář a jednu mu vrazím..U toho tiše pronesu něco jako:,,To je za Aničku..´´Tom je z toho celkem v šoku,ale potom se vzpamatuje a dává novinářům rozhovory..
Zatímco já utíkám nějvětší rychlostí do hotelu,za Billem... V běhu jsem celkem dobrá...a v hotelu srazím nejmíń pět lidí..nadávajících na mě..Když se konečně dofuním k dveřím číslo 11 (Tom má 12 a Georg 13 - to si ještě pamatuju! :)) Zaklepu...ale když se nikdo neozývá vejdu...Bill leží na posteli,hlavu v polštáři...,,Jestli jseš to ty,brácha,tak vyjeď...Nechci tě vidět!´´ozve se z pod polštáře..,,Ne..to jsem já,Bille...nech mě to vysvětlit!´´začnu opatrně...Teď to NESMÍM ztratit...když to mám tak hezky našlápnutý...a Tom mi to zase všechno zkazil... No jo..holt,musím se snažit...,,Viděl jsem dost,nepotřebuju vysvětlení...´´ozve se do ticha...,,Ale Bille..to bylo fakt úplně jinak!´´snažím se... ,,Já už jsem to řekl,nech mě,jasný?JÁ jsem viděl,jak to bylo!A už to slyšet nechci...Nechápu,jak jsi mi to mohla udělat...Vím,že se známe krátce,ale jeden večer se líbat s jedním a o pár hodin později s jeho dvojčetem asi není v pořádku,nee?!Ale myslel jsem si,že se ti pořád líbí brácha....takže..Proč jsi mi aspoň dala příležitost líbit se mi?´´mluví Bill tentokrát už v sedě na posteli...Vlasy má rozcuchaný,stíny rozmazaný a v očích pohled zatoulanýho pejska...Je mi ho skoro (SKORO!!) líto.. ,,Ale Bille,tak to vůbec nebylo!!Proč jste všichni stejní?!Proč mě nechceš vyslechnout..?To se bojíš,že mám pravdu,nebo coo?!!´´opakuju hlasitě monolog z jedné telenovely :).....,,Markéto,já tě mám vážně rád...Vím,že se to zdá jako blbost,když se známe sotva pět dní...ale na první pohled jsem se zamiloval...i když jsem na to po jedné zkušenosti hodně opatrnej....a není minuty,kdy bych na tebe nemyslel...prostě jenom nechápu,proč mi to děláš?´´šeptá Bill se slzama v očích..:( Vsadím se ,že tohle bylo taky z nějaký telenovely :))..,,Bille...já čekala jsem na tebe před hotelem...a najednou tam byl tvůj brácha a přitiskl se na mě...a já jsem fakt nemohla nic dělat...´´vysvětluju poníženě.. ,,Tom?Co mi to chceš namluvit?Brácha,joo?!´´naštve se Bill... ,,No..on mi už delší dobu vykládal,ať si na Tebe dám bacha,že jseš mrcha...ale já mu nechtěl věřit...!! Teď vidím,jaká ve skutečnosti jseš..!´´ řekne...už ne naštvanej-spíš smutnej Bill...Slzy nezůstanou u třpytení a už se kutálejí Billovi po tváři...To je asi fakt cilivej MAGOR...když řve,kvůli třídennímu (nebo kolika ?) úletu ... Ale teď se všechno POSRALO!Nemůžu vykonat svůj plán...je to v háji... ,,Ale Bille...!´´snažím se zachránit situaci...,,Běž pryč,prosím...´´zašeptá a otočí se ke mně zády..Vím,že už to nemá cenu...a tak radši odejdu..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti FF-Já ho prostě nenávidím?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama