Reklamy SEM

Já ho prostě nenávidím XIV.díl

20. dubna 2008 v 12:16 | (Marky) |  FF-Já ho prostě nenávidím
"Tag jakej byl den, oc jste dělalali? Neptal se po mně Tom ?", chce vědět hned podrobnosti Anička. "No, ... ne...,"řeknu unaveně..,,A to je jako všechno,co mi k tomu řekneš?´´zlobí se Anička... ,,No..-´´zarazím se v půli věty,protože naší chajdu nepoznávám...Všude je uklizeno a dalo by se říct,že je to tu útulný...,,Co to jee?´´divím se... ,,Hm..a není to takhle hezčí?´´ptá se nevinně Aník...,,Tak už povídej...´´prosí Anička...,,No jo noo...ale mělo by se to nějak zařídit ..Nemůžu přece jezdit každej den 14,8 kiláků do města...a bus mi jede jenom dvakrát do dne...!!´´stěžuju si..,,Ale,to zvládneš...tak už mluv!´´pobízí Aníí..
Když ji odvykládám,co jsem celej den dělala...čekám na Ančinu reakci..Ta však jenom řekne:,,Supa,a co dál?´´ ... ,,A co dál?Jak se můžeš takhle ptát...?Vypadá to,že by jsme je mohly zničit oba...!!Každopádně dnešek byl jeden z nejhorších dnů v mým živůtku,páč poslouchat celej den tu bandu idiotůůů je vážně HOROR!´´ukončím to a okamžitě usnu.Příští den mám v plánu přijet za klukama rovnou...do hotelu..Musím přece využít kontaktu,kterej mám...,,Dobrý den,chěla bych se zeptat,jaké číslo má pokoj pana Billa Kaulitze...!?´´zeptám se opatrně... ,,Cože?Slečno,je mi to vážně líto,ale takové informace podávat nesmíme´´odpoví recepční naučenou frázi. ,,Báro?´´zakřičí někdo přes celej hotel.Všichni se samozřejmě otočí.U výtahu stojí Georg..(nebo Gustav?Pořád si nemůžu zapamatovat ty jména..) a mává na MĚ!!??!! Otočím se ...a za mnou nikdo...tak to asi fakt bude na mě. Vykročím směrem k tomu blbečkovi a potichu řeknu:,,Čau,já nejsem Bára..!´´ ...Georg (nebo Gusti - každopádně má dlouhý vlnitý vlasy - tak to bude zřejmě Georg) ..zčervená a potichoučku zamumláá:,,Kdo si má ty Tomovi holky pořád pamatovat....´´....,,Co tady děláš?´´zeptá se udiveně..,,No...vlastně jsem včera na sedadle našla Tomovu občanku...´´plácnu první věc,která mě napadne ... ,,Ahá,ale vždyť řidič auto kontroloval...´´nenechá se oblbnout ¨VLNÁČ!¨ ,,No ..já jsem jí vlastně našla až když jsem vystoupila..Měla jsem jí přilepenou na bundě...´´kecala jsem dál nesmysly... Georg se hlasitě rozesmál..,,Nemohla jsis najít lepší výmluvu,jak navštívit Toma?!´´chechtal se dál...,,To je taak nepravděpodobná historka...až by ti to nekdo mohl uvěřit..´´smál se na celý kolo.,,No..chtěla jsem ho jenom vidět...´´koktala jsem...,,To máš,ale holka pech,páč Bill a Tom jsou právě na focení...ale můžeš tu na ně klidně počkat..´´nabídl velkoryse Georg...,,Tady?!Hm..díky!´´zamumlám...,,Jako nee tady,ale nahoře v pokoji...třeba u Gusti!´´řekne Georg.... Ahááá..takže je to Georg!!! ,,Díky...´´ řeknu a usměju se...,,Anebo..počkej!´´vykřikne najednou a upaluje do recepce...Tam chvilku mluví s recepční..a když jí dá autogram na břicho nese mi už klíč s číslem 12...,,To je klíč od Tomova pokoje...´´podává mi klíč...,,Ale...jestli něco šlohneš...!!´´zatváří se Georg výhružně...,,No..já klidně počkám tady,jestli mi nevěříš...Zase...aby si z toho neměl problémy!´´dělám smutnou...Vím,jak si kluky omotat kolem prstu...Georg hned vyhrkne:,,Ale to néé...promiň...já ti samozřejmě věřím..i když jsem tě viděl jenom jednou!!´´ to už stojíme ve výtahu a jedeme do druhýho patra.Když mi Georg podává klíč řekne:,,Kdyby jsi něco potřebovala,tak můj pokoj je čtrnáctka!!´´ ...,,Hm...díky!´´řeknu vděčně.Když otevřu dveře málem omdlím...To je kráása!Teda nee..ten bordel v Tomově pokoji,ale třeba ten výhled...Odtud je vidět na celej Magdeburg...
Když se pokochám výhledem...podívám se po pokoji...Všude rozházený oblečení...sem tam nějaký ¨péčko¨ ...Vždyť to říkám: Prase jako každej jinej kluk!! :)) ...Na toho idiota čekám asi hodinu..když v tom najednou slyším zvuk z chodby...čekám..když v tom se najednou otevřou dvěře...A do pokoje vpadne Tom líbající se s nějakou holkou...Poznám v ní tu recepční .. Má na sobě jenom spodní prádlo...No,vzali to doost rychle...a ještě k tomu za dne...Najednou nevím,co mám dělat...Tom si mě všimne ..,,Co tu děláš?´´zeptá se vyděšeně. Recepční se najednou taky vzpamatuje... ,,No...chtěla jsem tu na tebe počkat...´´koktám potichu...Potom mě napadne supa nápad.,,Jak jsi jen mohl?!´´zaječím hystericky...a začnu naoko brečet...Herečkou jsem chtěla být vždycky,takže to zas tak velkej problém nebyl...Vyřítím se ze dveří,kterýma pořádně prásknu.PRÁÁÁÁÁSK!Je to celkem rána,ale to byl úmysl...Ze dveří se vyřítí Bill...s vyděšeným výrazem...,,Co se to tady děje?!´´zeptá se překvapeně.To je moje chvíle...,,Bileee...´´začnu vzlykat a vrhnu se mu do náruče...potom dělám,že bečím...,,Co se stalo?´´opakuje svou otázku ten magor...Dotýkat se ho je ještě horší než poslouchat 12 hodin vkuse jejich PŘÍÍÍÍŠERNOU hudbu....FUUUJ!! ..,,Ja-a-a-ak mi to mohl udělat?!´´vzlykám nahlas. Vtom z pokoje vyleze recepční...tentokrát už oblečená...ale rozcuchaná ..takže je jasný,co v pokoji podnikala...a za ní Tom...(taky rozcuchanej...:))) ...,,Teda brácha,ty jseš fakt MAGOR!´´šepne Bill...a lítostivě se na mě podívá ...Potom mě odvede k sobě do pokoje...!!! Skoro je mi ho líto..Blbečka....tak na to skočil...Ale POMSTA je POMSTA!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti FF-Já ho prostě nenávidím?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama