Reklamy SEM

Já ho prostě nenávidím XIII.díl

20. dubna 2008 v 12:14 | ->*Mrs.*M@rk€tk@*<- |  FF-Já ho prostě nenávidím
,,Ahoj Tome,jak se daří?Tady Markéta..teda ta holka s toho obchoďáku...nevím,jestli si na mě ještě pamatuješ!´´začnu do telefonu připravenou řeč.Vedle mě sedí smutně Anička a poslouchá.,,Čao,no jasně,že pamatuju.Na tak hezkou holku,jako jseš ty se nedá zapomenout!´´ozve se do telefonu jeho hnusnej protivnej hlas.Věděla jsem.že to na mě bude zkoušet...Ale to se mi teď náramně hodí!!Jedninej zbůsob jak se dostat k tomu deBillovi je jeho úchylnej brácha.,,Hm..to jsem ráda.Já jsem bohužel nemohl přijít...na tu schůzku..a tak jsem místo sebe poslala kamarádku.´´řeknu pohotově...Anička zpozorní.,,Aha,no a když jsi mnule nemohla,nechtěla by jsi jí někam teď?´´ptá se Tom vyzývavě. NE NECHTĚLA!Mám chuť říct,ale ovládnu se.. ,,No..jasně,nemáte dneska náhodou zkoušku?Chtěla bych se podívat,jak hrajete!´´řeknu a čekám na odpověď...Zkouška je jediná šance,jak se s Billem vidět. ,,Hm..tak joo,tak se stav před hotel,jo?..Hm..tak za půl hoďky?!´´zeptá se..,,Fajn,budu tam!´´odpovím rychle a zavěsím. ,,Tak,co říkal něco o mně?´´ptá se hnedka s nadějí v hlase Aní.
,,Hm...na to jsme neměli čas..´´snažím se z toho vycouvat.,,Aha..´´posmutní Aní.
,,Aničko,pokud se jim chceš pomstít,musíš být z toho venku!Nemůžeš pořád myslet na Toma!´´řeknu vážně.,,Hm...ale..to nejde tak rychle!´´rozbrečí se Aní!,,Já vím...´´řeknu a obejmu ji...,,Ale musíme stihnout vykonet naši pomstu..už na to máme jenom 19 dní!Musím sbalit Billa,zařídit,aby se do mě zamiloval, a potom se na něj vykašlat!!To nebude jednoduchý!´´řeknu a už se zvedám,abych se oblíkla...Za 30 minut stojím před hotelem.Nejsem ani trošku nervózní,protože vím,že o nic nejde.Ten idiot se mi stejně nelíbí,takže když něco pokazím je to fuk...jenom abych zaujmula Billa!!!! Achjoo...jak ráda,bych se na všechno vykašlala!Teď tady budu lítat za nějaký idiotem hnusným,černým...Skoro to vypadá,jako by se ta nenávist změnila v něco jako lásku,ale opak je pravdou...Nesnáším ho čím dál tím víc!!!FUJ!!Už vídím kluky,jak si to vykračujou...Bill a ti dva špunti nasedají do auta...zatímco Tom jde mým směrem!,,Ahoj kotě!´´pozdraví.,,Čau!´´nasadím umělej úsměv..Na Toma to však asi platí..: ,,Sluší ti to!´´řekne.,,Hm...díky!´´zamumlám a už nastupujeme do auta...Stejně je to divný!Všichni si myslí,jak je to složitý se dostat k těmto buzíkům...a mně stačí jedinej telefon a už s nima jedu v autě!Divný,to bych si nikdy nepomyslela... ,,Ahoj,já jsem Gustav!´´představuje se první přiteplenec...teda vlastně z nich vypadá nejmíň přitepleně... ,,Čau,já jsem Markéta...doufám,že vám nevadí .. že ...´´nestihnu dopovědět... ,,Myslel jsem si,že se ti naše hudba nelíbí!!Vždyť jsme přece buzíci!..´´řekne Bill a hodí po mně nenávistnej pohled.,,Hm...rozmysela jsem si to..´´reaguju okamžitě.,,Divný´´zamumlá Bil potichu a nasadí si na uši sluchátka..,,Neposlouchej ho,je to vůl!´´řekne Tom. Než dojedeme stačím na všechny hodit nejmíň stopadesát milých afektovaných úsměvů..a chce se mi z toho zvracet...ne,že by nebyli mílí,ale jak to tak znám,tak se musí pěkně přetvařovat...Už jsme u zkušebny a tak lezeme z auta.


Tři hodiny v kuse musím trpět...a zas a znova se přesvědčím o tom,že tohle je jasnej příklad toho,že se do showbysnysu můžou dostat úplně všichni!!HRŮZA A DĚS!Pořád jsem si odskakovala na WC...jenom abych tu hrůzu nemusela poslouchat...FUUUJKY!


Když skončili...zatleskala jsem...,,Bylo to super!!´´řekla jsem nuceně.,,Ale nebyl jsem mooc ve formě..´´řekl Tom...Měla jsem chuť říct...:,,A ty jsi někdy byl ve formě?!´´ale potom jsem to zahnala... ,,Taky si furt musíš stěžovat,brácha!´´ozvalo se z rohu,kde Bill uklízel šnůry a takový ty různý další věcičky... V tom okamžiku Tomovi zazvonil mobil...,,Ahoj zl-..´´začne Tom ,ale když se na mě podívá zmlkne. ,,Ahoj!´´začne znova chladně.Hodím pohled po Billovi,kterej okamžitě zčervaná.Gustav i Georg (tak se jmenujou ti dva špunti) na mě hází lítostivý pohledy...Mám co dělat abych nevybuchla smíchy...Je mi samozřejmě jasný,kdo Tomovi asi volá ... nějaká jeho...možná je to ta,co se s ní válel před Aničkou...Kdo ví?
,,Hm..promiňte,ale právě mi volal Andreas..potřebujeme se nutně sejít...Tak sorry...Budu muset jít!´´Hodí po mně smutnej pohled...HAJZL..to si myslí,že jsem úplně blbá?! ,,Škoda..´´řeknu naoko smutně.. ,,Promiň,ale je to fakt nalehavý,ještě ti zavolám...Kluci?Vezmete mi moji kočku zpátky do Magdeburgu?!´´poprosí Tom...,,Jasně´´reagují okamžitě Gustav s Georgem... ,,No...co se dá jinak dělat.´´odpoví otráveně Bill...Věděla jsem,že to s ním nebude jednoduchý...


Na cestě zpátky..je v autě hrobový ticho..,,Bille,já vím,že jsme nezačali zrovna nejlíp,ale chtěla bych to napravit..´´ začnu,když vidím,že Georg s Gustim spí...(nebo dělají,že spí ? :)).. Bill se na mě podívá a zvedne obočí...,,Hm..nechtěl by jsi někdy zajít třeba na zmrzku?´´přejdu do útoku...,,Cožee?A co brácha?´´koktá Bill zaraženě..,,No...já myslela samozřejmě i s Tomem..Jako celá parta,chápeš?!´´řeknu a v duchu se směju,jak jsem ho setřela...Si asi blbček myslel...že..ho balím!..To sice joo,ale bude to chcít víc času...i když toho moc nemám...Bill zčervená...a pokrčí rameny...,,Hm..klidně...´´řekne Bill a pousměje se ... Joo!!Začíná to slibně,pokud se na mě tlemí..tak by to mohlo vyjít!! ,,Fajn..´´řeknu já a úsměv mu oplatím...Mám radost....těším se na den,kdy bude na dně!!!ON i jeho BRÁCHA!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti FF-Já ho prostě nenávidím?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama