Reklamy SEM

Já ho prostě nenávidím XII.díl

20. dubna 2008 v 12:13 | (Marky) |  FF-Já ho prostě nenávidím
Po snídani si jdu lehnout...v noci jsem toho totiž moc nenaspala.Usnu a probudím se až ve 14:00 ...Celkem se divím,že mě bábi nevzbudila...No jo...Berlín je Berlín a když někdo něco potřebuje...:)...Ale mně se to teď mooc hodí..Hned jak se probudím sáhnu po mobilu,protože chci zavolat Ančíí...Mám tři zameškaný hovory od Honzíka...Božínku můj,já mu nezavolala.Musím to hned napravit,vyťukám jeho číslo..,,To je dost,že se taky vozveš!´´vyjede na mě můj kluk.,,Hm...taky tě ráda slyším!´´odvětím,jako by se nic nedělo.Ve skutečnosti je mi to však líto.,,Promiň,pohádal jsem se s fotrem!´´vysvětluje Honza...,,Ty promiň,měla jsem se ozvat.Co jste si udělali?´´chci změnit téma.,,Hm...je to blbec.Pořád mě akorát buzeruje...´´vysvětluje Honza hrubě...takovýho ho neznám.. :( ...,,Aha...a jak se jinak máš?´´zeptám se tradičně..,,Nic moc.Mám hodně práce...sorry,už musím končit...Ahoj!´´řekne Honza najednou..,,Čau!´´řeknu smutně a chci zavěsit. ,,Markétko?´´ozve se najednou ještě v mobilu...,,Miluju tě!!´´řekne Honze potichu tu krásnou větu.,,Já tebe taky´´oplatím a zavěsím.Mám nutkání ješte zavolat Hance,ale po tom,jak se ke mně chovala minule...se na ni můžu vykašlat..Proto radši zavolám Aničce..Nezvedá to..zkusím to později..


,,Tak si to tam užij,babi´´říkám babičce o dvě hodiny později,když se s ní loučím. Před ¨domem¨ na ní čeká nějaký auto a v něm celkem pohlednej stařík :))) Dostala jsem strašnej záchvat,když jsem ho viděla...,,Co se směješ?To je Ludvik..´´zrudla babička,když mě viděla. ,,Ahá,Ludvik!´´další vlna smíchu.Trošku mi připomínal Adolfa Hitlera...ale budiž! ,,No tak babí,už mi řekneš kam jedeš?´´ptám se.. ,Hm..no tak dobře.Jedeme s Ludvikem do lázní.Už jsem tam byla objednaná dávno předtím než jsem se dozvěděla,že přijedeš...Původně jsem tam měla být 14 dní,ale nemůžu tě tady nechat,tak dlouhou dobu samotnou..proto jsem svůj pobyt omezila na 2 dny!´´vybalila babička..,,Ale nééé...to je dobrý,klidně si tam odpočiň!!´´chechtám se dál. ,,Hm...už budu muset jet...´´řekne bábi a nervózně zamrká na Ludvika.,,Ahoj,a nezlob!´´ poučí mě už asi po stopadesátý a vyjde ze dveří.Nastoupí do auta a už je pryč...Hned jak jsem se tu novinku,to že bábi odjede na dva dny,dozvěděla byla jsem štěstím bez sebe...ale teď jsem si připadla tak..nějak opuštěná. Hm..je..půl patý..zavolám Ani.Sama v této barabizně spát teda nehodlám ...při té představě se otřesu strachy...a navíc musím Aničce zdělit můj geniální plán....

,,Už jdu!´´hulákám na celou chajdu,když slyším bouchání na dveře.. (zvonek zde pravděpodobně není!! ) ..S Ančou jsme se domluvily na tom,že se za mnou staví ona..a bude u nás spát ...kdybych totiž jela do města,nemohla bych krmit zvířata. ,,Čau!´´pozdraví mě smutně Anička...asi se z toho ještě nedostala.,,Ahojky..´´pozdravím vesele...,,se celkem divím,že jsi trefila´´řeknu... ,,Hm...máte to tady takový .... zajímavý ´´ řekne Áňa a obě vyprskneme smíchy.. Když jsem v pátý třídě řekla o jednom klukovi,že je zajímavej myslela jsem tím,že je to DEBIL!!!.,,Tak...pojď dál´´pobídnu Aničku....,,Hm ... tak,jsem zvědavá na ten tvů geniální nápad..´´ řekně Ančí a zešklebí se.. ,,Když,já to ještě nemám domyšlený!..moc...´´vymlouvám se,páč teď už se mi to moc geniální nezdá.. ,,Tak..to vybal!´´štěkne netrpělivě Anička.,,Když....echm...nebudeme přece stát v chodbě!´´snažím se zavést řeč na něco jinýho...Tak teda putujeme nahoru po schodech do mýho ¨pokoje¨.
,,Cooo?!´´zaječí Anka,když na ní vybalím,co jsem vymyslela....,,Vždyť to je přece úplná pitomost!To se nemůže vydařit a navíc....je to absolutně absurdní!´´Nesouhlasí s mým nápadem kamarádka.Hmm.....myslela jsem si,že to nebude jednoduchý ukecat...,,Ale..Aní..vždyť se chceme pomstít,tak to musíme zkusit!!´´přemlouvám ji.,,Hm...pomstít jo...ale takhle vůbec nemáme šanci!!!´´křičí Aní..,,Ale Aňo,on Ti přece zlomil srdce...a my mu zlomit srdce nemůžeme,páč žádný nemá,ale když zničíme jeho vlastní dvojče bude to,jako kdyby jsme zničili jeho!!´´řeknu zmateně.,,Hm...a není to náhodou tak trochu spíš tvoje pomsta?!´´řekne podezíravě Anička.Hm...po pravdě řečeno,možná
jo..já toho Billa,taaaak nenávidím...,,Proč?Bill mi přece nic neudělal...´´snažím se z toho vykroutit.,,Ale nemáš ho ráda!!!´´nenechá se Anička.,,A vůbec,bylo by to moc nápadný,kdybych najednou začala nabalovat Billa!´´řekne Ani. V tom má pravdu.. ,,Ale néé,prosím tě!!To by nebylo vůbec nápadný!´´namlouvám sobě i ji....,,No...a co kdyby jsi to udělala TY!!!´´Zaječí najednou An.,,Cožee?!Nee,to je blbost!Bill ví,že ho nesnáším...a kdybych si na něj najednou něco začala...Bylo by to divný!´´řeknu,ale vím,že je to jediný možný řešení.,,Makýý,prosíím!Udělej to!Musíme je zničit za každou cenu a jinak než,tak,že začneš chodit s Billem a potom mu zlomíš srdce,to nejde!´´řekne potichu Anička a já vidím,jak se jí v očích leskou slzy.,,Hm..tak jo,no!´´řeknu něco,co bych nikdy neřekla. ,,Díky!´´zašeptá Aní a potom mě obejme!!Zítra začnu s naší pomstou!Dvojčata KAULITZovi budou ještě litovat,že se narodili!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti FF-Já ho prostě nenávidím?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama