Reklamy SEM

Já ho prostě nenávidím X.díl

20. dubna 2008 v 12:03 | (Marky) |  FF-Já ho prostě nenávidím
Když přijdu domů čeká mě nemilé překvapení.Už na mě čeká bábi a hned spustí:,Právě volala tvoje matka a ptala se na tvé chování..´´vybalí na mě.,,No...a co jsi jí řekla´´ptám se potichu.,,Co jsem jí měla asi říct?Že se celé dny potuluješ po městě..Že jsi celé ty čtyři dny nepohnula ani prstem?´´ječí dál...Hm...bábinka se nám pěkně rozjela...,,Ale já jsem přece ....´´začnu,ale už ani nevím,co jsem chtěla říct...Rozběhnu se po schodech nahoru a třísknu dveřma.Tak,jak to dělávám doma.Ale tady je to jiný.Zatímco doma se můžu schoulit do mýho milovanýho křesílka,tady se můžu maximálně natáhnout na to ,čemu bábi říká postel.Na mámu to vždycky platilo,ale bábi je jiná.Vlítne do pokoje a začne hulákat:,,Tak holka,tohle si u mě nezvykej!!Tady nikdo třískat dveřma nebude!!A teď vstávej,jdeš makat!!!Chlívek na tebe už čeká!A brambory už se taky těší!!´´ táhne mě z postele.Už se ani nebráníím....
Po pěti hodinách tvrdé práce lehnu na postel a okamžitě usnu...Když v tom zazvoní mobil...Už je z toho volání taky chudák unavenej a dochází mu baterka.,,Makýýýýý!!!´´zařve mi někdo do ucha.,,Co řveš?´´zařvu zase já,protože mě ten někdo dost naprudí...Nejvíc ze včeho nesnáším,když mě někdo probudí.
,,Tak sry no....představ si,co se stalo!!!´´mluví na mě kdosi....zřejmě to bude Anča.,,No...povídej´´pobídnu ji.,,Takže po tom,jak si odešla jsme se šli spolu projít po městě...´´povídá Anni....,,S kým?!´´nechápu...asi ještě trochu spím! ,,No,s TOMEM!!´´zaječí Anna!!,,Aha...´´řeknu...a začnu chápat,co mi to tady Anička vykládá.,,Ty snad fetuješ!´´zaječí Anička.,,Hm....´´zabručím.,,No....a potom mi dal svoje číslo...rozloučil se a dal mi pusůůů!!´´zahuláká Ančí celá šťastná...,,No...to je fajn!´´řeknu a nechápu,co je na tom tak úžasnýho. ,,Fajn?Je to boží!!!A teď jsem na tom koncertě...Je to fakt paráda...Tom na mě pořád mrká..´´povídá dál ...,,Hm...´´ ....,,No nic,tak já už musím končit...Kluci už zase hrajou...Tak se měj páá!´´rozloučí se rychle kamarádka.
Celkem jí závidím to její nadšení....Stejně nechápu,co na nich Anča vidí.
Zase usnu.
Probudí mě zas a znova mobil.Aaach Božeeee....kterej debil mi volá ... ve tři ráno??!! ,,Anooo?!´´řeku otrávěně do telefonu... ,,A-a-a-ahoj Marky..´´ozve se na druhým konci Anička.Brečela,slyším jí to na hlase. ,,Čau,co se stalo prosím tě?!´´hned se ptám.Ještě před pěti hodinama byla táák šťastná a teď tady pláče...,,Víš,já-á-á..nemohla by jsi prosím tě přijet?´´zeptá se narovinu Anička.,,Cože ve tři ráno?!´´divím se...,,No...tak promiň,že jsem otravovala...´´řekne Anička a chystá se zavěsit.. ,,Počkej,Ani...je to fakt tak důležitý?´´ptám se naléhavě.,,Hm....joo!´´řekne a znovu se rozbrečí..Jsem rozhodnutá - POJEDU!! ,,Tak...já jsem za hoďku tam,joo?Počkej na mě..jako vždycky!!´´ Když mě kamarádka potřebuje,jsem ochotná nasadit třeba i život..
Obleču se...nejdřív napíšu vzkaz,ale potom si to rozyslím...Do rána už budu určitě tady....Mám štěstí,je neděle a jede poslední bus.Noční spoj jede ve 3:20 ...Rozběhnu se z domu!!Utíkám na zastávku,ale zakopnu a spadnu.,,DOPRDELE!´´zakleju.Snažím se zvednout,ale jde mi to dost těžce.Už jenom sleduju,jak mi před očima ujíždí moje poslední naděje (jakože bus! =))..A je to v háji!!V jednu chvíli si vážně myslím,že se obrátím a půjdu zpátky do postele..Potom si však vzpomenu na to,jak mi bylo,když se se mnou poprvé rozešel Honza....Haní za mnou taky přišla ve 2:00.....Ale jak se teď proboha dostanu do města?!Přemýšlím....nic mě nenapadá...KOLO!Okamžitě se rozběhnu do kůlny pro ¨kolo¨... Nasednu a jedu....
Nevím,jako dlouho...jedu a jak dlouho ještě pojedu.....každopádně...cestu si moc nepamatuju...Mám s ní problémy i ve dne..natož v noci!!! Taky jsem celkem dost podělanáá....Sotva se někde něco šustne....začnu šlapat do řídítek jako šílenec....Hodinky jsem si s sebou nevzala...mobil taky ne...Vůbec nemám pojem o čase..Chce se mi spát...mám hlad....a už nemůžu...Jsem pevně přesvědčená,že si ustelu někde v lese....páč jsem se ztratila...když v tom spatřím tu starou dorou známou cedulku WILLKOMMEN IN MAGDEBURG!
Poprvé za tento den jsem šťastná...pořádně přidám do šlapátek...Když přijíždím na náměstí...z dálky vidím postavu...ta osoba však nestojí..ani nesedí!!...leží na místě před kašnou.....Poznám v ní ANIČKU!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti FF-Já ho prostě nenávidím?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama