Reklamy SEM

Já ho prostě nenávidím VIII.díl

20. dubna 2008 v 11:49 | (Marky) |  FF-Já ho prostě nenávidím
,,Ahoj Hani, sry, že jsem se tak dlouho neozvala...ale měla jsem hodně práce,´´volám mé nej kamojdě po dvou dnech ¨veselé¨ příhody s tím, co vypadá jako postava s japonskýho komiksu. ,,Čau Marky,´´ odpoví Hanka smutně. ,,Co se děje, zlato?´´ ptám se vyděšeně, páč poznám, že něco není v pořádku. ,,Ále nic...´´ odbyde mě Hana. ,,Hani, já myslela, že jsme kámošky, tak to vyklop!!´´už mě to nebaví, mám o ni strach. ,,Promiň Markéto,už musím.Čau´´ukončí rázně náš telefonát Hanka.,,Hanííí!!Halooo!!´´volám do sluchátka,ze kterého se však ozývá jenom túúútání.Achjooo...co se to děje?

Dneska mám scuka s Ančou,protože mi do města jede bus.Je totiž sobota.Nabídla mi,že u nich můžu zůstat na oběd.Ale ve tři už musím být zpátky.Mám totiž pomoct bábi s ,letním, úklidem.Babička zkrátka uklízí každej den..akorát má pro každej úklid jinej název.Už je deset,atak vyrazím.

Busem to do města trvá půl hodinky..a na náměstí (které s potížema najdu) na mě už čeká Anča. ,,Ahoj!´´volá na mě z dálky.,,Čauky,promiň,že jdu tak pozdě..ale nemohla jsem to najít.Kam razíme?!´´ptám se. ,,Hm...můžeme se jít projít.Ukážu ti Magdeburg.´´ujímá se slova Anča,která je ve městě sotva týden,ale už tady zná všechny kouty.


Po dvou hodinách procházky,jdeme konečně na oběd.Anni mě pozve na pizzu.Za ty dvě hodiny jsme se toho o sobě dozvěděli poměrně hodně.Ona mi vyprávěla,jak se její rodiče rozváděli.Já zase jak zemřel můj otec.Jak týral mě i mamku...a jak ho potom mamka v sebeobraně zastřelila.Anni má pro mě pochopení...zdá se,že je to celkem good holka.Rozumím si s ní snad ještě líp než s Hankou.V pizzerii si povídáme dáál.Anni musí najednou na záchod.Spadne ji peněženka a tak se rozběhnu za ní.Najednou však do mě někdo vrazí a vylije mi pití na moje nový krásný úúžasný kalhoty!,,Ty debile,jseš slepej nebo jakej!!´´ječím hystericky na pachatele.,,Sorry,ale pokud vím,tak si do mě vrazila spíš ty!´´brání se oprávněně.To ale nehodlám přiznat.Když se otočím,abych viděla toho idiota...málem mě raní mrtvice.Přede mnou stojí zas a znova ten černej TRPAJZLIK!Je to jak v nějaký telenovele...s tím rozdílem,že já toho exota vážně nesnášíím!!,,Ach můj Bože,TY?!´´zařvu na něj.,,No a?Kdo jinej?Brad Pitt?Tak to tě zklamu!!!´´útočí na mě.Tohle je vážně moc.Opatrně vezmu jeho plechovku Red-Bullu z jeho rukou (mimochodem-má černej lak na nehty-to může mít jenom úchylák!) a vyliju mu ho na vlasy.Se sladkým úsměvem na rtech za potlesku jeho bratra (!!!) vyjdu ven před pizzerku.Najednou někdo vylítne ze dveří za mnou.ASi Aňa..OMYL!Utíká za mnou ten dredáč!!,,Sorry za bráchu,někdy je fakt nemožnej!´´omlouvá se borec.,Stejně jako ty´!Mám chuť říct.Místo toho radši nasadím nucenej úsměv.Z tohohle trapasu mě nakonec vysvobodí Anna...tak se radši rychle Tom zdejchne.,,Co se to tam dělo?!´´ptá se zmateně Anička.,,Ááále nic,mimochodem ztratila jsi peněženku.,,Joo....už ji máám.´´odpovídá Anna.
Potom už se konečně vydám domů.Pomůžu babičce s úklidem a chystám se ke spánku...Nemůžu ale usnout...a tak si pustím televizi (tenhle zázračný vynález tady vážně bábi má!!) ...přepínám,přepínám.Najednou objevím VIVU...můj oblíbenej německej kanál.Zrovna dávají hitparádu...napjatě čekám,kdo obsadí první příčky hitparády....,,A na prvním místě není samozřejmě nikdo jiný než kluci z TOKIO HOTEL!´´slyším moderátorku a myslím,že mě raní mrtvice..To už mi ale v uších zní ,KOMM UND RETTE MICH!!´'znechuceně vypnu televizi.Stačí mi ho vidět jednou za dne,nepotřebuju ho vidět v televizi.A dokonce tam byl i ten potrhlej dredáč!Najednou si vzpomenu na mokrý kalhoty.Zítra si je musím umýt.Nachystám si je přes židli a najednou v kapse našmátrám papírek.Rozevřu ho a na nm vydím: KOTĚ,MÁŠ JEDINEČNOU ŠANCI SE SE MNOU SETKAT.ZÍTRA V 10:00 PŘED HOTELEM GLÜCK.TOM.

Hahaha...tak to si teda věří...NIKDY!!Fuj!Namistrovanec jeden.Ať se jde bodnout...Hned zítra zavolám Honzíkovi.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti FF-Já ho prostě nenávidím?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama