Reklamy SEM

Já ho prostě nenávidím VII.díl

20. dubna 2008 v 11:46 | (Marky) |  FF-Já ho prostě nenávidím
Než jsem stačila cokkoliv říct přiběhl k pokladně nějakej kluk. Měl dredy, XXL oblečení a dooost hlasitej hlas. Začal řvát na celej obchod: ,,Hele,brácha co jsem ještě našel!!´´ječí a ukazuje na ruce, v níchž má hromadu Coca-coly,Red-Bullů,pizzy,chipsů,popcornu,bonbónů,lízátek a plno dalších dobrot. Očima hledám někoho, ke komu tenhle týpek patří. K mýmu překvapení se otočí Bill. ,,Tome,mamka nám dala peníze jenom na pár potřebných věcí´´ skoro šeptá ten blbeček s toaletní papírem v ruce. Chachacha!! ,,Ježiší,ty toho naděláš. Furt bys jenom šetřil, vůbec si neužíváš. Tak si musím užívat za oba!!´´ječí dál ten dredáč. Bože, jestli tohle jsou bráchové, tak jsem fakt čínskej bůh srandy!! Bůh ví,jestli ten idiot č. II. patří taky do té šílené skupiny. Bill hodí po Tomovi (zřejmě se tak jmenuje - pěkně blbý jméno!!) vyčítavej pohled. Dredáč tedy ustoupí a sune se zpátky s hromadou sladkostí. Vrací věci zpět do regálů...a má u toho doost útrpnej výraz ve tváři.
,,Tak co bude s tím placením?!´´vyštěkne na nás prodavačka. Bill přisune bankovku blíž k pokladně. Zřejmě si myslí, že mu budu bůh ví jak vděčná, ne? Blbec jeden. ,,Echm...tohle si nech. Nepotřebuju almužnu! A už vůbec ne od takových přiteplneců, jako jseš ty!!´´vpálím mu do xichtu.Nesnáším ho asi tak,jako Kláru před fackou.,,Hm..jak myslíš´´řekne buzik potichu a sklopí oči. ,,A to sádlo si tady klidně nechte!!´´zaječím na prodavačku a odejdu.Celej obchod na mě čučí,jako kdybych přilítla z Marsu.
Celá naštvaná vyjdu ven.
Možná taky proto,že jsem naštvaná a šlapu zuřivě do šlapátek,mi cesta zpět trvá jenom hodinu a půl.Když přijedu domů (teda pokud se té polorozpadlé chajdě dá říkat domov) čeká na mě bábi.Hned spustí:,,arkétko,kde si prosím tě byla?Měla jsem o tebe takový strach....A co to máš s rukou?Ty jsi zraněná?!´´ bábi bude asi trošku histerka! ,,Ale né,jenom jsem se trošku škrábla..Babi,poznala jsem v Magdeburgu jednu holku.Je z Česka a jmenuje se Anna.Je tady na dovolený.Chtěla bych se s ní vídat...´´zkouším to na bábinku...musím využít situace,když o mě měla takovej strach...a teď je ráda,že jsem zpátky....Naštěstí to vyjde.,,Tak dobře,můžeš...když mi budeš jezdit každý den nakupovat!!´´vydupe si babička svoje.,,To mám jako každej den jezdit 15 kiláků tam a zpátky??!!´´ ptám se celkem blbě.,,No a jak jinak by jses tam chtěla dostat?´´stírá mě matka mého otce.,,Hm...mno..a něco jako busy tady jako nevedete?´´koleduju si.,,To sice ano,ale jezdí jenom o pracovních dnech a víkendech vyjímečně.Můžeš se jet zítra podívat,kdy ti pojede.´´nabízí babi.,,Hm..tak jo no..´´.odpovím a odejdu do svýho ¨pokoje¨.Nahoře zjistím,že mám na mobilu tři změškaný telefony od Hanky.Vytočím její číslo,ale má obsazeno...Zavolám jí zítra a povím jí dopodrobna všechny novinky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti FF-Já ho prostě nenávidím?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama