Reklamy SEM

Já ho prostě nenávidím IX.díl

20. dubna 2008 v 11:51 | (Marky) |  FF-Já ho prostě nenávidím
Ráno mě probudí zvonění telefonu. ,,Crrrrr!´´ vyžaduje si mou pozornost mobil. ,,Ano?!´´ řeknu rozespale. ,,Ahoj Markétko,´´ ozve se z telefonu hlas člověka, kterého z celého srdce miluju. ,,A-a-ahoj Honzí, promiň, že jsem se neozvala, ale měla jsem moc práce,´´ opakuju frázi, kterou jsem den předtím říkala Hance.,,To nic, nevadí. Jenom jsem měl o tebe srach...když si nezavolala,´´ říká starostlivě Honza. ,,Lásko, kdyby jsi věděl, jak se mi to tobě stýská...´´ začínám náš rozhovor.

Asi po dvou hodinách, když už loučíme po stopadesáté Honzu zpražím tím, že si utrácí moc kreditu se rozloučíme. Tentokrát slíbím Honzíkovi, že příště zavolám já.Podívám se na hodiny, je teprve osm. Je neděle, a tak bych chtěla do města za Anni. Bábi nakonec ukecám jenom do 12:00, ale jsem ráda, že můžu jet. Zavolám Anče a domluvíme se.


V devět už jsem na náměstí a čekám na Anni. Přijde za deset minut. ,,Aní? Kde je tady hotel Glück?!´´ zkouším nenápadně. ,,Máš tam namířeno?! Já tam dneska taky razím, ale až večer. Jdu totiž na koncert TOKIO HOTEL!´´ ječí na mě Anni celá šťastná. ,,Bože můj!´´ zařvu na celej Magdeburg...musí do být slyšet snad až do chajdaloupky mé babičky. Anča si to však vyloží úplně jinak: ,,To koukáš, co? Závidíš? Já se ti ani nedivím...Oni jsou tak skvělí!´´ Hahahaha....tak tohle je fakt gól! ,,Já a závidět..? Tokio hotel nesnáším. Jsou to zmalovaní buzíci bez špetky hudebního sluchu. Nejhorší ale je, že se z jedním z nich mám dneska setkat!´´ zaječím hystericky než si uvědomím, co vlastně říkám. Anni na mě čumí s otevřenou pusou. Potom zvedne obočí. ,,A jinak v poho? To byl blbej vtip!´´ řekne chladně. ,,Problém je v tom, že to vtip nebyl!´´ odpovím....Potom jí odvyprávím celej ten pošahanej příběh o DEBÍLKOVI....,,Hehehehe, počkej Markéto, ty si vážně neděláš srandu?´´ zeptá se mě připitoměle. ,,Neéé...´´ na důkaz jí předložím papírek se vzkazem. ,,Ty vole, ty se máš! Co si oblečeš..? A jak se vůbec namaluješ...Panebože, kolik je hodin?!´´ začne šílet Anča. ,,Aní, klid! Já tam nejdu!´ ´vrátím ji zpátky na zem. ,,Co? Ne, ty tam jdeš! Takovou šanci nesmíš propásnout! Víš kolik lidí sní o Tomovi Kaulitzovi??!!´´ ptá se mě naštvaně. ,,Anno, už jsem řekla, že TOKIÁKY nesnáším! Jsou absolutně odporní, fuuuj! Tak nevím, proč bych měla lizt za nějakým Tomem Kraülittzem!´´ vysvětluju.. ,,Makýý, zaprvé je to TOM KAULITZ a zadruhé toho potom budeš vážně litovat!´´ přemlouvá mě Anka. ,,Aní, poslední slovo! NEJDU tam!´´ řeknu pevně...Hm...lízt za nějakým úchylákem dredatým, to vís,že jo! Anička se na mě smutně podívá...potom pokrčí rameny.
Mám GENIÁLNÍ nápad! ,,Aní,já tam nejdu...´´začnu, ale Anička mi skočí do řeči: ,,Nepovídej!´´...,,Můžeš být chvilku zticha a neskákat mi do řeči ?´´ vyjedu na ni. ,,Takže (začnu znova) ....já tam nejdu, protože je NESNÁŠÍM,..ale ty je přece MILUJEŠ!´´ zařvu na Ani. ,,No a co jako?!´´nechápe Anička. ,,No..ty by jses nechtěla setkat s Tomem?´´zeptám se jí a doufám, že už to konečně pochopí. Nepochopila!! ,,Samozřejmě, že joo, ale co to má s tím společnýho?!´´ Je asi úplně blbá! ,,Sakra, Anno! Já se ti tady celou dobu snažím naznačit, že tam půjdeš místo mě!!´´ zařvu na mou mírně natvrdlou kamarádku. ,,Co?! Ale já tam přece nemůžu jít! Čeká tebe!´´ řekne Anča. Má na krajíčku. ,,No problem, řekneš mu prostě, že teďka nemůžu...a že doufáš, že mu nevadí, že jsi přišla za mě. K tomu přidáš sladkej úsměv...a uvidíš, že mu to vadit vůbec nebude!´´ vyklopím můj plán. Anička se rozzáří: ,,To je skvělýýý...´´ huláká na celou ulici a skočí mi kolem krku. Potom zpanikaří: ,,Kolik je vůbec hodin? Musím se nachystat, abych se mu líbila!´´ utíkáme s Ani k ní do hotelu, máme už jenom půl hodiny.....
Za patnáct minut vyjde z koupelny holka. Hodně hezká holka. Málem bych Anču nepoznala. Mooc jí to sluší. Tome, drž se!
K hotelu Glück to máme naštěstí kousek. Netrpělivě vyčkáváme, a když zahlídnu v dálce Toma radši zmizím. Celou situaci sleduji z povzdálí. Tom přijde před hotel a vyčkává...Ani se k němu pomalu přikloní a něco mu řekne. U toho se sladce usměje. Tom se na ní chvilku dívá jak na orangutana, ale po chvíli na ní hodí taky úsměv. A JE TO V KAPSE!! S dobrým pocitem můžu jet domů.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti FF-Já ho prostě nenávidím?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama