Reklamy SEM

Já ho prostě nenávidím III.díl

20. dubna 2008 v 11:27 | (Marky) |  FF-Já ho prostě nenávidím
"Ne!" začnu protestovat. "Ale ano," tvrdí mamka přesvědčivým hlasem. "Ne a ne a ne, nikam NEJEDU!" ječím na mámu. "Jo, tak mladá paní bude ohrnovat nos.. Ty by jsi měla být ráda, že vůbec můžeš někam o prázdninách jet. Měla by ses učit!" "Mamí,do Německa nee!!" udělám na mamku psí oči. Na tu to však neplatí. "1.července jedeš do Německa a tečka!!!"oznámí mi mamka. "Úúúž?! To je ale brzo, vždyť víš, že jsem chtěli jet s Hankou prvních 14 dnů prázdnin k nim na chatu!"další protest.,,Nepřipadá v úvahu! A už s tebou nebudu diskutovat! Za 3 týdny jedeš do Německa! A začni se snažit, za 2 týdny se uzvírají známky, tak ať vůbec prolezeš!" tímto byla diskuse ukončena.


"Jůůů! Ty se máš," kypí nadšením Hanka, když jsem jí další den oznámím tu ¨radostnou¨ novinku o výletě do Německa. "To teda ne! Já tam nechci, Haní! Pomoz mi nějak se z toho vyvlíknout..." prosím moji nejlepší kámošku, která se na mě dívá jak na debila, páč by za měsíc v Německu dala cokoliv! "Tak to ber pozitivně, si aspoň procvičíš němčinu... Anebo tam potkáš kluky z TOKIO HOTEL!"...a hned jak to dořekně si začne zpívat tu (ohavnou odpornou a naprosto nechutnou ) novou písničku, od těch blbečků, Rette Mich...a básní o tom, že jednoho krásnýho dne ji Bill (tak se mimochodem jmenuje ten odpornej skřítek s černým hárem, co se maluje jako já!!-což mě dost naštvalo!!-s tím rozdílem, že on je kluk (teda...zřejmě by měl být...)) složí taky písničku...a bla bla bla...takový ty zamilovaná kecy..."Hani, ty jseš beznadějnej případ!" začnu se jí smát !Ona se ke mně přidá a máme z toho lochec až k našemu domu.


3 týdny uběhnou jako voda. A je tady vysvědčení. Hmm... tři trojky čtyři dvojky a zbytek jedničky...Jsem se překonala...jsem spokojená. Trojku mám z fyziky, chemie a překvapivě matiky (a to můžu být ještě ráda, že mi ta obluda nedala čtveru)...Cupitám si to s Hankou domů ,když v tom si vzpomenu: "Ty,Haní, pamatuješ si na ten den, jak jsem....no....jak jsem se vrhla na Kláru?!" ptám se."No jasně, jak si ji dala pěkně přes tu její nevymáchanou drždičku, kdo by si na to taky nepamatoval! To byla akcička!" tlemí se Hana. "No...a víš proč jsem jí dala tu facku?" vyzvídám dál."No...protože mlela nějaký nepodstatný kecy, ne?!" není si jistá..."Hm...no právě, že nee...ona říkala, že jsem se předchozí noc s Honzou vyspala..." povídám dál "Hm...no a ne snad?!" nedochází to Hance. "To sice jo, ale jak to mohla vědět?!" vysvětluju trpělivě. Už jí to dojde...potom na mě vrhne starostlivej pohled a snaží se mě utěšit: "Tak...třeba si to jenom tipla!" kecá nesmysly....To byl pěkně blbej pokus, taky to dám Hance svým nadzvednutým obočím najevo."Hmm...tak ne, no...sry, to bylo asi blbý, co?!" omlouvá se Hanka. "Hm...celkem joo" usměju se ni, ale pořád nad tím přemýšlím. I potéco se s ní rozloučím, přijdu domů, dostanu pochvalu od mamky....a s pochvalou i pěkně tučný kapesný do (Fujky, fuj!) NĚMECKA! Proti Německu jsem vcelku nikdy nic neměla, ale od té doby,co téhle zemi dělají ostudu ti buzici se mi protiví......
Za babičkou jezdíme hodně málo. Bydlí v nějakým zapadákově na vesnici. Má statek, na kterém pěstuje zvířata: prasata, krávy, slepice, koně..... Potom taky obdělává půdu, na které pěstuje BRAMBORY!!! Zkrátka a dobře moje bábi je sto let za opicema (co se týče chování i vzhledu..)... A z každé návštěvy u babičky přijíždíme domů utrmácení, páč babička nás vždycky nějak zabaví.... Minule jsem musela čistit chlívek prasatům! FUUUUJ!!
Takže žádný velkoměsto se nekoná, žádný obchody, žádný hadry.....Nic...4 týdny bez civilizace!!!POMOOC!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti FF-Já ho prostě nenávidím?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama