Reklamy SEM

Já ho prostě nenávidím II.díl

20. dubna 2008 v 11:25 | (Marky) |  FF-Já ho prostě nenávidím
// "Ale...já za to vážně nemůžu.. Je na mě zasedlá a viní mě ze všeho, co se stalo...Přitom já si nezačala!" ječím na celej barák ... "Tohle na mě nezkoušej...Markéto, já jsem si myslela, že už jseš velká holka a umíš se chovat! Vždyť je Ti 16 let!! Ale chováš se jako 7-letý dítě!! Aby jsi věděla, tak jsem Ti chtěla dovolit ten výlet do Paříže, ale s tvým chováním si nejsem jistá, jestli tam nezmlátíš nějakou Francouzku..!!" ječí na mě, pro změnu, moje mamina ...,"Ale mami, to je přece něco úplně jinýho!!" snažím se zachránit situaci, páč do Paříže vážně chci! "Ne - není, paní učitelka už mě informovala, a řekla mi přesně, jak to bylo!! Takže za trest...NIKAM nejedeš!" Výrazem ¨informovala¨ asi moje matka myslela to, jak si jí úča spolu s říďou (stejně to spolu táhnou.. =)) zavolali do ředitelny a tam jí barvitě vylíčili, co se stalo...ale i to, co se vůbec nestalo!! Ale mě samozřejmě nikdo nevyslechl...a ani mi nikdo nevěří! Dokonce ani vlastní rodič!! To je troufalost! "Tak ty věříš nějaký starý babce a nee svý hodný, spolehlivý, vlastní dceři?! Vždyť mě nikdo nevyslechl a nikdo nechce vědět, jak to bylo!" můj hlas nabírá nádech histerie. "Já vím mooc dobře, jak to bylo! Stejně tak vím, jak to bylo s vyplavenýma záchodkama, rozbitýma oknama a sprostýma nápisama na dveřích kabinetů!!" teď i mamčin hlas nabírá nádech histerie ..."A už nechci nic slyšet!Lžeš, školu flákáš, jseš drzá!! Nikam NEJEDEŠ!! A teď běž do svýho pokoje a přemýšlej, jak se máš chovat nejen ke svým spolužákům!!" Už to není nádech, ale mamina už po mně histericky ječí a její vysoký hlas se rozléhá po celým domě!
Proto radši vyběhnu po schodech do svýho malýho útulnýho pokojíčku a dám si záležet na tom, pořádně prásknout dveřma! Cha! A máš to! Pomyslím si....potom se ale schoulím do klubíčka v mým měkkoučkým milovaným křesílku a začnu plakat. Je mi to líto ...(teda ne ta facka, tu bych dala ještě dvakrát větší =))...ale to, že jsem mamku zklamala,a že nepojedu do Francie, tak jak jsme to s Hankou plánovali, za její tetou.. Potom si vzpomenu na to, co říkala Klára...jak se mohla proboha dozvědět, že jsem včera přišla s Honzou o pannenství?! Šáhnu po mobílku a vyťukám jeho číslo...V telefonu se mi však ozve jenom, volaný účastník je dočastně ...!! SAKRA! Má vypnutej mobil! Zavolám mu později! S touhle myšlenkou usínám.


Ráno se probouzím docela brzo. A hned mě napadne geniální nápad. Potichu sejdu po schodech do kuchyně a za dvacet minut už nesu do ložnice k našim tác plný ovoce, kakových sušenek (kterých už zbyla jenom polovna, páč kakový sušenky milujuu...), kávy, rohlíků plňené čokoládou, čerstvým pečivem a spoustou dalších dobrot."Dobrý ráno" zvolám vesele a probudím mamku."Dobrý jit - co to má být?!" vykulí na mě mamka oči..."No..to je tvoje snídaně....do postele...jenom for you!!!...Mamíí?!" zkouším to.."Ne! Markéto do Paříže nepojedeš!! Něco jsem řekla a to platí!" prohlídla mě mamka."Ale mamí"..ještě jeden pokus! "Ne! A tečka! Přemýšlela jsem o tom...a rozhodla jsem se, že místo do Francie za příbuzenstvem tvé kamarádky pojedeš za babičkou...do Německa!!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti FF-Já ho prostě nenávidím?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama